NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

Siz değerli müşterilerimize İstanbul Ataşehir'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

Aşıkveysel mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Aşıkveysel mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Atatürk mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Atatürk mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Barbaros mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Barbaros mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


Esatpaşa mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Esatpaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Ferhatpaşa mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Ferhatpaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Fetih mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Fetih mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


İçerenköy mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir İçerenköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

İnönü mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir İnönü mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Kayışdağı mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Kayışdağı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


Mimar Sinan mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Mimar Sinan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Mevlana mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Mevlana mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Küçükbakkalköy mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


Mustafa Kemal mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Mustafa Kemal mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Örnek mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Örnek mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Yeni Çamlıca mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Yeni Çamlıca mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


Yeni Sahra mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Yeni Sahra mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

Yenişehir mahallesi su tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Yenişehir mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


Hızlı servis ağımız ile Ataşehir su tesisatçısı olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Son teknoloji ile kırmadan su kaçağı tespiti yapıp uzman kadrolarımızla su tesisatı sorunlarınıza profosyonel hizmet vermekteyiz.
Ataşehir su tesisatçısı şehir su şebekesinden binaya giren bağlantı borusundan başlayarak, dağıtım boruları, kolonlar, branşmanlar, bağlantı boruları, vanalar, musluklar ve gerekli olduğunda basınçlama deposundan oluşan temiz su tesisatı konusunda da sizlere hizmet vermektedir.
Ataşehir su tesisatçısı binalarda su akıtma yerlerinden gelen pis ve kirli suları şehir kanalizasyon şebekesine veya fosseptik çukur denilen süzme ve çürütme çukuruna aktaran pis su tesisatı konusunda da hizmet vermektedir.
Ev , işyeri ve hertürlü konutun tuvaletine klozet montajını sizin isteklerinize göre itina ile yapıyoruz. Ayrıca halihazırda kullandığınız klozetin arızalanması durumunda kozet tamiratını uzman ustalarımız tarafından tamir edilmektedir.
Yağmur sularının toplanması için binanıza gerekli çatı yağmur oluğunu en iyi kalitede en uygun fiyata da Ataşehir su tesisatçısı yapıyoruz.
Değişen iklim şartları düşünüldüğü zaman , dünyadaki en değer şeyi sizde saklamak istemez misiniz? Suyunuzu en zor şartlara bile dayanabilen , istediğiniz zaman kullanabileceğiniz su deposunu sizin için hazırlayalım.
Evinizde , işyerinizinde veya herhangi bir yerde bulunan musluklarınız musluklar ses yapıyorsa,musluk arızalandıysa , musluk değişimi yapılacaksa, taharet musluğu bozulduysa yardıma ihtiyacınız varsa Ataşehir su tesisatçısı 7/24 yanınızda.
Kalorifer tesisatınızı mümkün olan en az boru ve mükemmmel bir mühendislikle Ataşehir su tesisatçısı hazırlasın . Isınma problemlerinizi ortadan kaldıralım , yakıtta siz de tasarruf edin.
Lavabo tıkanıklığı genellikle yağların pimaş giderlerinin içinde katılaşması sonucu meydana gelmektedir. Cihazlarımızla katılaşan yağ parçalarını parçalayarak mutfak lavabo kanalınız Ataşehir su tesisatçısı tarafından açılmaktadır.
Petek temizliğinin asıl mevzuu kalorifer tesisatının temizliğidir. Çünkü asıl kirlilik peteklerde değil binalarda bulunan tesisatlarda olur. Çamur ve kireç genellikle plastik borularda birikir. Bakır boru sistemleri ise genellikle temizlik gerektirmez. Ataşehir su tesisatçısı tarafından kalorifer tesisatı temizliğiniz itina ile yapılmaktadır.
Su borularınızdaki kaçakları , son teknoloji cihazlarımızla dinledikten sonra , kırma dökme olmadan noktasal su kaçağı tespiti işlemini Ataşehir su tesisatçısı olarak yapmaktayız.
Pimaşa atılan katı atıklar, peçete, donmuş yağlar pimaşların tıkanmasına ve pimaşları kullanamamamıza neden olur.Pimaş tıkanıklığı açma sorununuzu Ataşehir su tesisatçısı olarak sizler için çözmekteyiz.
Ataşehir su tesisatçısı olarak evinizin ısınmasını ve size sıcak su sağlıcak kombinizin , projeye uygun olarak profosyenel ekimizce kombi montajınız yapılmaktadır.
Tüm musluk ve bataryalarınız en kaliteli malzemeler kullanılınarak en uygun fiyatlarla Ataşehir su tesisatçısı tarafından tercihinize göre , fotoselli, zaman ayarlı, su tasarruflu, filtreli bir çok musluk ve batarya ile değiştirilmekte veya tamiri yapılmaktadır.

TAGS

#Ataşehir kalörifer petekleri#Ataşehir petek temizleme#Ataşehir su tesisatçısı#Ataşehir tesisatçı#Ataşehir su kaçağı tespiti#Ataşehir tesisatçısı#Ataşehir tesisatçılar#Ataşehir tesisatçılık#Ataşehir tıkanıklık açma#Ataşehir sıhhi tesisatçı#Ataşehir su kaçağı bulma#Ataşehir tuvalet tıkanıklığı açma#Ataşehir gider açma#Ataşehir petek temizliği#Ataşehir su tesisatı#Ataşehir su tesisat#su tesisatçı#Ataşehir su tesisatcisi#Ataşehir su tesisatcısı#Ataşehir tesisat#Ataşehir su kaçağı#Ataşehir mutfak gider açma#Ataşehir kanalizasyon açma#Ataşehir doğalgaz tesisatı#Ataşehir doğalgaz tesisatçısı#Ataşehir su kaçak#Ataşehir su kaçaği#Ataşehir tuvalet açma#Ataşehir lavabo açma#Ataşehir lavabo tıkanıklığı açma#Ataşehir su kaçak tespiti#Ataşehir kalörifer petek temizleme#Ataşehir tuvalet gider açma#Ataşehir kombi petek temizleme#Ataşehir kırmadan su kaçağı tespiti#Ataşehir en yakın su tesisatçısı#Ataşehir pimaş açma#Ataşehir mutfak tıkanıklığı açma#Ataşehir lavabo acma#Ataşehir en yakin su tesisatçısı#Ataşehir mutfak tikanikliği açma#Ataşehir tıkalı gider açma#Ataşehir kombi temizleme#Ataşehir klozet tıkanıklığı açma#Ataşehir gider borusu#Ataşehir petek temizleme fiyatı#Ataşehir tesisat borusu#Ataşehir tıkanık açma#Ataşehir tikaniklik acma#Ataşehir tuvalet tıkanıklığı#Ataşehir kombi petek temizliği#Ataşehir cihazla su kaçağı tespiti#Ataşehir en yakın tesisatçı#Ataşehir kalorifer tesisatı#Ataşehir klozet açıcı#Ataşehir kaçak su tespiti#Ataşehir petek temizliği fiyat#Ataşehir lavabo açma sustası#Ataşehir su kaçağı tespiti fiyatları#Ataşehir petek boruları#Ataşehir duşakabin gider #su tesisatçısı

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

5.0
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
10 Değerlendirme

22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Ataşehir iilçesinde bence harika bir tesisatçı. Müşteri hizmetleri çok kibar. Fiyatları da gayet uygun.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Tesisat alanında 1 numara. Çalışmalarda başarılar dileriz

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Destek olmak için mesaj yazıyorum,profesyonel,temiz ve çok titiz.Başarılar

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Güvenilirlik arıyorsanız doğru adrestesiniz.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Aradık yarım saatte gelip tıkanan lavabomuzu açtılar. Çok teşekkür ederiz.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Kaliteli ve işini bilen ekiple 7/24 gönül rahatlığı ile hizmet alabileceğiniz bir işletme.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Güvenli bşr site.Çok memnun kalacaksınız.Uygun fiat,kalite.Tavsiyem beş yıldız.

user
28.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Ataşehir de tesisat işim vardı çok güzel yaptılar. Teşekkür ederim size .

user
29.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Çok iyi ustalar ,güvenerek cagırabilirsiniz

user
02.06.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Bence de çok iyi ustalar . İşlerini çok güzel yaptılar fiyatları da diğer firmalara göre çok uygun. herkese tavsiye ederim

user
SİZDE BİR YORUM YAZIN
güvenlik kodu
 • Adresimiz

  sutesisatcimiz.com
  Altıntepe mahallesi,
  Pala sk. No:4 34840,
  Maltepe/İstanbul, Türkiye

  Telefon:+90 532 237 45 84
  Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

 • Çalışma Saatleri
  Pazartesi : 00:01 - 23:59
  Salı : 00:01 - 23:59
  Çarşamba : 00:01 - 23:59
  Perşembe : 00:01 - 23:59
  Cuma : 00:01 - 23:59
  Cumartesi : 00:01 - 23:59
  Pazar : 00:01 - 23:59