çalışmalarımız

Anasayfa / Çalışmalarımız

Bazı Çalışmalarımız

Siz değerli müşterilerimize hangi alanlarda , nasıl hizmet verdiğimizi gösterebilmek amacıyla bazı çalışmalarımızı sizler için derledik.

çalışmalarımız kombi bakımı
Kombi Bakımı

Sizde kış yaklaşırken artan ısınma maliyetlerinizi azaltmak için kombi bakımınızı yaptırın. En verimli şekilde ısının ve paranız cebinizde kalsın.

çalışmalarımız tesisatçı
Tesisatçı

Sadece su tesisatı konusunda değil evinizin yada işyerinizin hertürlü tesisat probleminizde bizi 7/24 arayabilirsiniz.

çalışmalarımız sıhhi tesisatçı
Sıhhi Tesisatçı

Firmamız tarafından yapılan tüm işlemler garantili olup ,7/24 geniş servis ağımız ile hizmet vermekteyiz.

çalışmalarımız tamir tadilat
Tamir ve Tadilat

Müşterilerimize sadece sitemizde örnek verilen hizmetler değil evinizde ,işyerinizde tüm konutlarınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm tadilat ve tamirat işlerinizi tecribeli ustalarımızla çözüyoruz.

çalışmalarımız tuvalet tıkanıklığı açma
Tıkanıklık Açma

Bu zamana kadar binlerce tuvalet,lavabo ve gider tıkanıklığını , hızlı servislerimizle kısa sürede çözdük.çalışmalarımız banyo tesisat
Banyo Tesisat

Yüzlerce banyo tesisatına imza atmış tecrübeli ustalarımızın ve en kaliteli malzemelerimizi kullanan firmamızın hizmetlerini sizde beğeneceksiniz.


çalışmalarımız kalorifer kombi petek temizliği
Kalorifer Tesisatı Tamiri

Hertürlü kalorifer tesisatının tamirini garantili ve en kaliteli şekilde 7/24 tamir ediyoruz. Ayrıca artan ısınma maliyerlerini azaltmak için kalorifer temizliğini son teknoloji cihazlarımızla yapıyoruz.

çalışmalarımız su kaçağı bulma
Su Kaçağı Bulma

Su kaçağını kırıp dökmeden tespit etmek için binlerce müşteri her yıl firmamıza başvuruyor ve müşterilerimize en uygun fiyatlara bu hizmeti veriyoruz.

çalışmalarımız musluk ve batarya değişimi
Musluk Tamiri

Bu zamana kadar onarılması gereken binlerce musluk ve bataryayı tamir ettik. Değişmesini istediğiniz musluk ve bataryayı ise en kaliteli malzemelerle değiştirdik.