Hizmet Yerlerimiz

Adalar su tesisatçısı


İstanbul Adalar tesisatçı ve Adalar su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Adalar su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Adalar Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Adalar Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Adalar tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Adalar Tıkanıklık Açma

  Adalar Tıkanıklık Açma
  İstanbul Adalar'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Adalar su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Adalar 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Adalar Su Kaçağı Tespiti

  Adalar Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Adalar'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Adalar su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Adalar'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Adalar Petek Temizleme

  Adalar Petek Temizleme
  İstanbul Adalar'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Adalar su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Adalar Doğalgaz Tesisatçısı

  Adalar Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Adalar su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Adalar kalörifer petekleri#Adalar petek temizleme#Adalar su tesisatçısı#Adalar tesisatçı#Adalar su kaçağı tespiti#Adalar tesisatçısı#Adalar tesisatçılar#Adalar tesisatçılık#Adalar tıkanıklık açma#Adalar sıhhi tesisatçı#Adalar su kaçağı bulma#Adalar tuvalet tıkanıklığı açma#Adalar gider açma#Adalar petek temizliği#Adalar su tesisatı#Adalar su tesisat#su tesisatçı#Adalar su tesisatcisi#Adalar su tesisatcısı#Adalar tesisat#Adalar su kaçağı#Adalar mutfak gider açma#Adalar kanalizasyon açma#Adalar doğalgaz tesisatı#Adalar doğalgaz tesisatçısı#Adalar su kaçak#Adalar su kaçaği#Adalar tuvalet açma#Adalar lavabo açma#Adalar lavabo tıkanıklığı açma#Adalar su kaçak tespiti#Adalar kalörifer petek temizleme#Adalar tuvalet gider açma#Adalar kombi petek temizleme#Adalar kırmadan su kaçağı tespiti#Adalar en yakın su tesisatçısı#Adalar pimaş açma#Adalar mutfak tıkanıklığı açma#Adalar lavabo acma#Adalar en yakin su tesisatçısı#Adalar mutfak tikanikliği açma#Adalar tıkalı gider açma#Adalar kombi temizleme#Adalar klozet tıkanıklığı açma#Adalar gider borusu#Adalar petek temizleme fiyatı#Adalar tesisat borusu#Adalar tıkanık açma#Adalar tikaniklik acma#Adalar tuvalet tıkanıklığı#Adalar kombi petek temizliği#Adalar cihazla su kaçağı tespiti#Adalar en yakın tesisatçı#Adalar kalorifer tesisatı#Adalar klozet açıcı#Adalar kaçak su tespiti#Adalar petek temizliği fiyat#Adalar lavabo açma sustası#Adalar su kaçağı tespiti fiyatları#Adalar petek boruları#Adalar duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Adalar'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Nizam mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Adalar Nizam mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kınalıada mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Adalar Kınalıada mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Heybeliada mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Adalar Heybeliada mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Burgazada mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Adalar Burgazada mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Maden mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Adalar Maden mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  3 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  fiyatları gayet uygun ve ustalar çok tecrübeli . Ben çok memnun kaldım

  user
  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  tesisat işinde çok başarılılar. başarılarınızın devamını dilerim

  user
  04.10.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Ustalar gayet temiz ve sorunsuz çalışıyorlar. Zamanında geliyor ve sorun çözüyorlar. Aldıkları para da diğer yerlere göre bir tık fazla olsa da bunu hak ediyorlar. Teşekkürler sutesisatcimiz.com

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59