Mimar sinan Mahallesi Su Tesisatçısı


Mimar sinan Mahallesinde su tesisatçısı mı arıyorsunuz?

İstanbul Ataşehir Mimar sinan Mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en iyi sıhhi tesisatçısı kullanıcıların oylamasına ve müşteri deneyimlemelerine göre sutesisatcimiz.com'dur. Sizde tesisat konusunda Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısından hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısının çalışma sistemi nasıldır?

 • 25 yılı aşkın süredir İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde su tesisatı ve diğer tüm tesisat işlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.
 • Sitemizde bulunan iletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Müşteri temsilcimizle iletişime geçer geçmez konusundaki Mimar sinan Mahallesindeki uzman ustalarımızı adresinize hızlı servis ağımız ile yönlendiririz.
 • Mimar sinan Mahallesindeki adresinize gelen tesisat ustalarımız temizlik ve hijyene önem vererek sizlerin sorunu kırıp dökmeden tespit eder.
 • Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısı sizlere alanında en uygun fiyatı çıkararak , paranızın cebinizde kalmasını sağlar ve yüksek tutarlar çıkaran tesisatçılardan sizi korur.


Hangi Saat aralığında çalışıyorsunuz?

Sizlerin hertürlü tesisat sorunlarınızı çözmek için nöbetçi tesisatçılarımız Mimar sinan Mahallesinde hazırda beklemektedir. İstanbul'un her yerine 7/24 ücretsiz servislerimizle hizmet vermekteyiz. İletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak resmi tatiller ve bayramlarda dahil olmak üzere yılın 365 günü 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz.

Hangi alanlarda hizmet vermektesiniz?

Su tesisatı konusunda 25 yılı aşkın süredir İstanbul Ataşehir Mimar sinan Mahallesinde hizmet veren firmamız artık elektrik tesisatı ve tüm diğer tesisat konularında uzman kadroları ve uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca kalörifer petek tesisatı ve petek temizliğini titizlikle uzman kadrolarımız ve son teknoloji cihazlarımızla profosyonel bir şekilde yapmaktayız. Mimar sinan Mahallesindeki mülkünüzün banyosu , tuvaleti veya mutfağı gibi eklentilerinde tıkanıklık oluştuğunda Mimar sinan Mahallesitesisatçısı olarak kırıp dökmeden robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kısacası tüm tesisat işlerinde Mimar sinan Mahallesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Yaptığınız işlere garanti veriyor musunuz?

Evet , Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısı olarak yaptığımız işler firmamız tarafından garanti altında olup, herhangi bir sıkıntı durumunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Garanti süremiz ise sizin tercih ettiğiniz parçalara ve aldığınız hizmet alanına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak tüm hizmet ve parçalarımız firmamız tarafından garanti altındadır. 25 yılı aşkın süredir firmamızın garanti politakası ile ilgili bir şikayet bile tarafımıza iletilmediğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Petek temizliğini yaptırmalı mıyım?

Evet , Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısı olarak petek temizliğini tavsiye ediyoruz. Temizlenen petekler ısı kaybı problemlerinizi azaltacak ve çok doğalgaz faturanızı azaltacaktır. Makul bedeller ile petekleri temizletmek size ve cebinize yararlı olacaktır. Petek temizliği ve diğer tüm işlemler Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısı tarafından garanti altındadır. Peki petek temizliği ne sıklıkla yapılması gerekli ? Bu soruya; Mimar sinan Mahallesi tesisatçısı olarak kalorifer kullanıma göre değişmekte olup en az 2 yılda bir kez yapılmalı cevabını vermekteyiz.

Tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Mimar sinan Mahallesinde bulunan mülklerinizdeki lavabo,tuvalet veya banyo gibi hertürlü tıkanıklık problemleminde Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısı olarak kırmadan tıkanıklık açma hizmetini yılın 365 günü 7/24 sizlere vermekteyiz.Sizde herhangi bir tıkanıklık probleminde son teknolojiyi kullanan Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısını arayın , robotla tıkanıklık açma hizmetini sizlere verelim.

Su faturam neden yüksek geliyor?

Mimar sinan Mahallesinde bulunan evinizde veya işlerinizde su faturanız yüksek mi geliyor? Bunun nedeni tesisatlarınızda başlayan su kaçağı, borularınızın eskimesinden veya borularınızın fiziki bir güce maruz kalmasından olabilir. Bu su kaçakları ise faturanızın yüksek gelmesine sebep olur. Su kaçağını hemen tamir ettirmezseniz tamirat masraflarlarınızdan çok daha masrafınız çıkacaktır. Bu yüzden su kaçağı belirtilerini bilip , buna karşı dikkatli olunması gereklidir.Mimar sinan Mahallesinde bulunan eviniz veya işyerinizde su kaçağı konusunda şüpheniz varsa bizden yardım alabilirsiniz.

TAGS

#Mimar sinan Mahallesi kalörifer petekleri#Mimar sinan Mahallesi petek temizleme#Mimar sinan Mahallesi su tesisatçısı#Mimar sinan Mahallesi tesisatçı#Mimar sinan Mahallesi su kaçağı tespiti#Mimar sinan Mahallesi tesisatçısı#Mimar sinan Mahallesi tesisatçılar#Mimar sinan Mahallesi tesisatçılık#Mimar sinan Mahallesi tıkanıklık açma#Mimar sinan Mahallesi sıhhi tesisatçı#Mimar sinan Mahallesi su kaçağı bulma#Mimar sinan Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma#Mimar sinan Mahallesi gider açma#Mimar sinan Mahallesi petek temizliği#Mimar sinan Mahallesi su tesisatı#Mimar sinan Mahallesi su tesisat#su tesisatçı#Mimar sinan Mahallesi su tesisatcisi#Mimar sinan Mahallesi su tesisatcısı#Mimar sinan Mahallesi tesisat#Mimar sinan Mahallesi su kaçağı#Mimar sinan Mahallesi mutfak gider açma#Mimar sinan Mahallesi kanalizasyon açma#Mimar sinan Mahallesi doğalgaz tesisatı#Mimar sinan Mahallesi doğalgaz tesisatçısı#Mimar sinan Mahallesi su kaçak#Mimar sinan Mahallesi su kaçaği#Mimar sinan Mahallesi tuvalet açma#Mimar sinan Mahallesi lavabo açma#Mimar sinan Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma#Mimar sinan Mahallesi su kaçak tespiti#Mimar sinan Mahallesi kalörifer petek temizleme#Mimar sinan Mahallesi tuvalet gider açma#Mimar sinan Mahallesi kombi petek temizleme#Mimar sinan Mahallesi kırmadan su kaçağı tespiti#Mimar sinan Mahallesi en yakın su tesisatçısı#Mimar sinan Mahallesi pimaş açma#Mimar sinan Mahallesi mutfak tıkanıklığı açma#Mimar sinan Mahallesi lavabo acma#Mimar sinan Mahallesi en yakin su tesisatçısı#Mimar sinan Mahallesi mutfak tikanikliği açma#Mimar sinan Mahallesi tıkalı gider açma#Mimar sinan Mahallesi kombi temizleme#Mimar sinan Mahallesi klozet tıkanıklığı açma#Mimar sinan Mahallesi gider borusu#Mimar sinan Mahallesi petek temizleme fiyatı#Mimar sinan Mahallesi tesisat borusu#Mimar sinan Mahallesi tıkanık açma#Mimar sinan Mahallesi tikaniklik acma#Mimar sinan Mahallesi tuvalet tıkanıklığı#Mimar sinan Mahallesi kombi petek temizliği#Mimar sinan Mahallesi cihazla su kaçağı tespiti#Mimar sinan Mahallesi en yakın tesisatçı#Mimar sinan Mahallesi kalorifer tesisatı#Mimar sinan Mahallesi klozet açıcı#Mimar sinan Mahallesi kaçak su tespiti#Mimar sinan Mahallesi petek temizliği fiyat#Mimar sinan Mahallesi lavabo açma sustası#Mimar sinan Mahallesi su kaçağı tespiti fiyatları#Mimar sinan Mahallesi petek boruları#Mimar sinan Mahallesi duşakabin gider #su tesisatçısı

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

5.0
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
36 Değerlendirme

22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Mutfakta su kaçağı vardı.Daha önce yerel bir firmayı aradım .Akşama ancak geldiler ve mutfakta kırmadık yer bırakmadılar. Sorunu çözdük , parasını alıp gittiler ve 2 gün sonra tekrar su sızmaya başladı.Tekrar aradığımda biz yaptık bu sızıntı başka yerdendir dediler ve telefonuma bir daha bakmadılar. İnternettte biraz araştırma yaptıktan sonra bu firmaya ulaştım. Adamlar bir saat içinde gelip kaçağı makineyle buldular ve hemen yaptılar. Yerel firm akırılmasına gerek olmayan bir sürü yeri kırmış. Keşke daha önceden bu siteyi bilseydim.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Banyonun üstünden su akıyordu. Ustalar gelip halletti. Aradan 3 gün geçti ben unuttum yapıldığını , onlar arayıp işden memnun musunuz şikayetiniz var mı ? diye soruyorlar. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Atatürk mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız doğru adres tam da burası. Ben yıllardır çalışıyorum bu firmayla , parayı düşünmeyip müşteriyi düşünen tek firma . Keşke Türkiye nin her yerinde olsalar.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Mutfağın üstünden su akıyordu. Firma gelip halletti. Aradan 3 gün geçti ben unuttum yapıldığını , onlar arayıp işden memnun musunuz şikayetiniz var mı ? diye soruyorlar. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Barbaros mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız bu firmayı kesinlikle arayın. işinii dört dörtlük yapıyorlar. Bende interneten buldum mutfağı yaptırdım. Dört dörtlük yaptılar bir de temiz işçilik yaptılar hiçbiryeri batırmadılar.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Mutfağın üstünden su akıyordu. Firma gelip halletti. Aradan 3 gün geçti ben unuttum yapıldığını , onlar arayıp işten memnun musunuz şikayetiniz var mı ? diye soruyorlar. Kesinlikle başka yer aramayın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Sıhhi tesisat ustası lazım oldu. İnternetten bu siteyi buldu. Essatpaşa mahallesinde değil Türkiyenin en iyi tesisatçıları bunlar olmalı kesinlikle. Gelen ustalar eve girip çıkarken bile temizliğine çok önem veriyorlar. Adamlar işlerini bitirene kadar bile maskelerini çıkarmadılar. Teşekkürler sutesisatcimiz.com

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Klozetin değişim zamanı gelmişti. Çok güzel asma klozet yaptılar. herkese tavsiye edeerim. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Klozetin değişim zamanı gelmişti. Çok güzel asma klozet yaptılar. herkese tavsiye edeerim. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
SİZDE BİR YORUM YAZIN
güvenlik kodu
 • Adresimiz

  sutesisatcimiz.com
  Altıntepe mahallesi,
  Pala sk. No:4 34840,
  Maltepe/İstanbul, Türkiye

  Telefon:+90 532 237 45 84
  Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

 • Çalışma Saatleri
  Pazartesi : 00:01 - 23:59
  Salı : 00:01 - 23:59
  Çarşamba : 00:01 - 23:59
  Perşembe : 00:01 - 23:59
  Cuma : 00:01 - 23:59
  Cumartesi : 00:01 - 23:59
  Pazar : 00:01 - 23:59