Yeni şehir Mahallesi Su Tesisatçısı


Yeni şehir Mahallesinde su tesisatçısı mı arıyorsunuz?

İstanbul Ataşehir Yeni şehir Mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en iyi sıhhi tesisatçısı kullanıcıların oylamasına ve müşteri deneyimlemelerine göre sutesisatcimiz.com'dur. Sizde tesisat konusunda Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısından hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısının çalışma sistemi nasıldır?

 • 25 yılı aşkın süredir İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde su tesisatı ve diğer tüm tesisat işlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.
 • Sitemizde bulunan iletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Müşteri temsilcimizle iletişime geçer geçmez konusundaki Yeni şehir Mahallesindeki uzman ustalarımızı adresinize hızlı servis ağımız ile yönlendiririz.
 • Yeni şehir Mahallesindeki adresinize gelen tesisat ustalarımız temizlik ve hijyene önem vererek sizlerin sorunu kırıp dökmeden tespit eder.
 • Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısı sizlere alanında en uygun fiyatı çıkararak , paranızın cebinizde kalmasını sağlar ve yüksek tutarlar çıkaran tesisatçılardan sizi korur.


Hangi Saat aralığında çalışıyorsunuz?

Sizlerin hertürlü tesisat sorunlarınızı çözmek için nöbetçi tesisatçılarımız Yeni şehir Mahallesinde hazırda beklemektedir. İstanbul'un her yerine 7/24 ücretsiz servislerimizle hizmet vermekteyiz. İletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak resmi tatiller ve bayramlarda dahil olmak üzere yılın 365 günü 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz.

Hangi alanlarda hizmet vermektesiniz?

Su tesisatı konusunda 25 yılı aşkın süredir İstanbul Ataşehir Yeni şehir Mahallesinde hizmet veren firmamız artık elektrik tesisatı ve tüm diğer tesisat konularında uzman kadroları ve uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca kalörifer petek tesisatı ve petek temizliğini titizlikle uzman kadrolarımız ve son teknoloji cihazlarımızla profosyonel bir şekilde yapmaktayız. Yeni şehir Mahallesindeki mülkünüzün banyosu , tuvaleti veya mutfağı gibi eklentilerinde tıkanıklık oluştuğunda Yeni şehir Mahallesitesisatçısı olarak kırıp dökmeden robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kısacası tüm tesisat işlerinde Yeni şehir Mahallesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Yaptığınız işlere garanti veriyor musunuz?

Evet , Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısı olarak yaptığımız işler firmamız tarafından garanti altında olup, herhangi bir sıkıntı durumunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Garanti süremiz ise sizin tercih ettiğiniz parçalara ve aldığınız hizmet alanına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak tüm hizmet ve parçalarımız firmamız tarafından garanti altındadır. 25 yılı aşkın süredir firmamızın garanti politakası ile ilgili bir şikayet bile tarafımıza iletilmediğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Petek temizliğini yaptırmalı mıyım?

Evet , Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısı olarak petek temizliğini tavsiye ediyoruz. Temizlenen petekler ısı kaybı problemlerinizi azaltacak ve çok doğalgaz faturanızı azaltacaktır. Makul bedeller ile petekleri temizletmek size ve cebinize yararlı olacaktır. Petek temizliği ve diğer tüm işlemler Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısı tarafından garanti altındadır. Peki petek temizliği ne sıklıkla yapılması gerekli ? Bu soruya; Yeni şehir Mahallesi tesisatçısı olarak kalorifer kullanıma göre değişmekte olup en az 2 yılda bir kez yapılmalı cevabını vermekteyiz.

Tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Yeni şehir Mahallesinde bulunan mülklerinizdeki lavabo,tuvalet veya banyo gibi hertürlü tıkanıklık problemleminde Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısı olarak kırmadan tıkanıklık açma hizmetini yılın 365 günü 7/24 sizlere vermekteyiz.Sizde herhangi bir tıkanıklık probleminde son teknolojiyi kullanan Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısını arayın , robotla tıkanıklık açma hizmetini sizlere verelim.

Su faturam neden yüksek geliyor?

Yeni şehir Mahallesinde bulunan evinizde veya işlerinizde su faturanız yüksek mi geliyor? Bunun nedeni tesisatlarınızda başlayan su kaçağı, borularınızın eskimesinden veya borularınızın fiziki bir güce maruz kalmasından olabilir. Bu su kaçakları ise faturanızın yüksek gelmesine sebep olur. Su kaçağını hemen tamir ettirmezseniz tamirat masraflarlarınızdan çok daha masrafınız çıkacaktır. Bu yüzden su kaçağı belirtilerini bilip , buna karşı dikkatli olunması gereklidir.Yeni şehir Mahallesinde bulunan eviniz veya işyerinizde su kaçağı konusunda şüpheniz varsa bizden yardım alabilirsiniz.

TAGS

#Yeni şehir Mahallesi kalörifer petekleri#Yeni şehir Mahallesi petek temizleme#Yeni şehir Mahallesi su tesisatçısı#Yeni şehir Mahallesi tesisatçı#Yeni şehir Mahallesi su kaçağı tespiti#Yeni şehir Mahallesi tesisatçısı#Yeni şehir Mahallesi tesisatçılar#Yeni şehir Mahallesi tesisatçılık#Yeni şehir Mahallesi tıkanıklık açma#Yeni şehir Mahallesi sıhhi tesisatçı#Yeni şehir Mahallesi su kaçağı bulma#Yeni şehir Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma#Yeni şehir Mahallesi gider açma#Yeni şehir Mahallesi petek temizliği#Yeni şehir Mahallesi su tesisatı#Yeni şehir Mahallesi su tesisat#su tesisatçı#Yeni şehir Mahallesi su tesisatcisi#Yeni şehir Mahallesi su tesisatcısı#Yeni şehir Mahallesi tesisat#Yeni şehir Mahallesi su kaçağı#Yeni şehir Mahallesi mutfak gider açma#Yeni şehir Mahallesi kanalizasyon açma#Yeni şehir Mahallesi doğalgaz tesisatı#Yeni şehir Mahallesi doğalgaz tesisatçısı#Yeni şehir Mahallesi su kaçak#Yeni şehir Mahallesi su kaçaği#Yeni şehir Mahallesi tuvalet açma#Yeni şehir Mahallesi lavabo açma#Yeni şehir Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma#Yeni şehir Mahallesi su kaçak tespiti#Yeni şehir Mahallesi kalörifer petek temizleme#Yeni şehir Mahallesi tuvalet gider açma#Yeni şehir Mahallesi kombi petek temizleme#Yeni şehir Mahallesi kırmadan su kaçağı tespiti#Yeni şehir Mahallesi en yakın su tesisatçısı#Yeni şehir Mahallesi pimaş açma#Yeni şehir Mahallesi mutfak tıkanıklığı açma#Yeni şehir Mahallesi lavabo acma#Yeni şehir Mahallesi en yakin su tesisatçısı#Yeni şehir Mahallesi mutfak tikanikliği açma#Yeni şehir Mahallesi tıkalı gider açma#Yeni şehir Mahallesi kombi temizleme#Yeni şehir Mahallesi klozet tıkanıklığı açma#Yeni şehir Mahallesi gider borusu#Yeni şehir Mahallesi petek temizleme fiyatı#Yeni şehir Mahallesi tesisat borusu#Yeni şehir Mahallesi tıkanık açma#Yeni şehir Mahallesi tikaniklik acma#Yeni şehir Mahallesi tuvalet tıkanıklığı#Yeni şehir Mahallesi kombi petek temizliği#Yeni şehir Mahallesi cihazla su kaçağı tespiti#Yeni şehir Mahallesi en yakın tesisatçı#Yeni şehir Mahallesi kalorifer tesisatı#Yeni şehir Mahallesi klozet açıcı#Yeni şehir Mahallesi kaçak su tespiti#Yeni şehir Mahallesi petek temizliği fiyat#Yeni şehir Mahallesi lavabo açma sustası#Yeni şehir Mahallesi su kaçağı tespiti fiyatları#Yeni şehir Mahallesi petek boruları#Yeni şehir Mahallesi duşakabin gider #su tesisatçısı

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

5.0
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
36 Değerlendirme

22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Mutfakta su kaçağı vardı.Daha önce yerel bir firmayı aradım .Akşama ancak geldiler ve mutfakta kırmadık yer bırakmadılar. Sorunu çözdük , parasını alıp gittiler ve 2 gün sonra tekrar su sızmaya başladı.Tekrar aradığımda biz yaptık bu sızıntı başka yerdendir dediler ve telefonuma bir daha bakmadılar. İnternettte biraz araştırma yaptıktan sonra bu firmaya ulaştım. Adamlar bir saat içinde gelip kaçağı makineyle buldular ve hemen yaptılar. Yerel firm akırılmasına gerek olmayan bir sürü yeri kırmış. Keşke daha önceden bu siteyi bilseydim.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Banyonun üstünden su akıyordu. Ustalar gelip halletti. Aradan 3 gün geçti ben unuttum yapıldığını , onlar arayıp işden memnun musunuz şikayetiniz var mı ? diye soruyorlar. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Atatürk mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız doğru adres tam da burası. Ben yıllardır çalışıyorum bu firmayla , parayı düşünmeyip müşteriyi düşünen tek firma . Keşke Türkiye nin her yerinde olsalar.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Mutfağın üstünden su akıyordu. Firma gelip halletti. Aradan 3 gün geçti ben unuttum yapıldığını , onlar arayıp işden memnun musunuz şikayetiniz var mı ? diye soruyorlar. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Barbaros mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız bu firmayı kesinlikle arayın. işinii dört dörtlük yapıyorlar. Bende interneten buldum mutfağı yaptırdım. Dört dörtlük yaptılar bir de temiz işçilik yaptılar hiçbiryeri batırmadılar.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Mutfağın üstünden su akıyordu. Firma gelip halletti. Aradan 3 gün geçti ben unuttum yapıldığını , onlar arayıp işten memnun musunuz şikayetiniz var mı ? diye soruyorlar. Kesinlikle başka yer aramayın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Sıhhi tesisat ustası lazım oldu. İnternetten bu siteyi buldu. Essatpaşa mahallesinde değil Türkiyenin en iyi tesisatçıları bunlar olmalı kesinlikle. Gelen ustalar eve girip çıkarken bile temizliğine çok önem veriyorlar. Adamlar işlerini bitirene kadar bile maskelerini çıkarmadılar. Teşekkürler sutesisatcimiz.com

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Klozetin değişim zamanı gelmişti. Çok güzel asma klozet yaptılar. herkese tavsiye edeerim. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
22.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Klozetin değişim zamanı gelmişti. Çok güzel asma klozet yaptılar. herkese tavsiye edeerim. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma.

user
SİZDE BİR YORUM YAZIN
güvenlik kodu
 • Adresimiz

  sutesisatcimiz.com
  Altıntepe mahallesi,
  Pala sk. No:4 34840,
  Maltepe/İstanbul, Türkiye

  Telefon:+90 532 237 45 84
  Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

 • Çalışma Saatleri
  Pazartesi : 00:01 - 23:59
  Salı : 00:01 - 23:59
  Çarşamba : 00:01 - 23:59
  Perşembe : 00:01 - 23:59
  Cuma : 00:01 - 23:59
  Cumartesi : 00:01 - 23:59
  Pazar : 00:01 - 23:59