Hizmet Yerlerimiz

Avcılar su tesisatçısı


İstanbul Avcılar tesisatçı ve Avcılar su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Avcılar su tesisatçısına +90 553 076 11 64 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Avcılar Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Avcılar Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Avcılar tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Avcılar Tıkanıklık Açma

  Avcılar Tıkanıklık Açma
  İstanbul Avcılar'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Avcılar su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Avcılar 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 553 076 11 64 nolu telefondan bizi arayın.

  Avcılar Su Kaçağı Tespiti

  Avcılar Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Avcılar'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Avcılar su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Avcılar'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Avcılar Petek Temizleme

  Avcılar Petek Temizleme
  İstanbul Avcılar'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Avcılar su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Avcılar Doğalgaz Tesisatçısı

  Avcılar Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Avcılar su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Avcılar kalörifer petekleri#Avcılar petek temizleme#Avcılar su tesisatçısı#Avcılar tesisatçı#Avcılar su kaçağı tespiti#Avcılar tesisatçısı#Avcılar tesisatçılar#Avcılar tesisatçılık#Avcılar tıkanıklık açma#Avcılar sıhhi tesisatçı#Avcılar su kaçağı bulma#Avcılar tuvalet tıkanıklığı açma#Avcılar gider açma#Avcılar petek temizliği#Avcılar su tesisatı#Avcılar su tesisat#su tesisatçı#Avcılar su tesisatcisi#Avcılar su tesisatcısı#Avcılar tesisat#Avcılar su kaçağı#Avcılar mutfak gider açma#Avcılar kanalizasyon açma#Avcılar doğalgaz tesisatı#Avcılar doğalgaz tesisatçısı#Avcılar su kaçak#Avcılar su kaçaği#Avcılar tuvalet açma#Avcılar lavabo açma#Avcılar lavabo tıkanıklığı açma#Avcılar su kaçak tespiti#Avcılar kalörifer petek temizleme#Avcılar tuvalet gider açma#Avcılar kombi petek temizleme#Avcılar kırmadan su kaçağı tespiti#Avcılar en yakın su tesisatçısı#Avcılar pimaş açma#Avcılar mutfak tıkanıklığı açma#Avcılar lavabo acma#Avcılar en yakin su tesisatçısı#Avcılar mutfak tikanikliği açma#Avcılar tıkalı gider açma#Avcılar kombi temizleme#Avcılar klozet tıkanıklığı açma#Avcılar gider borusu#Avcılar petek temizleme fiyatı#Avcılar tesisat borusu#Avcılar tıkanık açma#Avcılar tikaniklik acma#Avcılar tuvalet tıkanıklığı#Avcılar kombi petek temizliği#Avcılar cihazla su kaçağı tespiti#Avcılar en yakın tesisatçı#Avcılar kalorifer tesisatı#Avcılar klozet açıcı#Avcılar kaçak su tespiti#Avcılar petek temizliği fiyat#Avcılar lavabo açma sustası#Avcılar su kaçağı tespiti fiyatları#Avcılar petek boruları#Avcılar duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Avcılar'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Ambarlı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Ambarlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cihangir mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Cihangir mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Denizköşkler mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Denizköşkler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Firuzköy mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Firuzköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Gümüşpala mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Gümüşpala mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Merkez mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Merkez mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Mustafa Kemal Paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Mustafa Kemal Paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Tahtakale mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Tahtakale mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Üniversite mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Üniversite mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Yeşilkent mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Avcılar Yeşilkent mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  12.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  çok kibar ve uygun fiyatlılar. tesisat işiniz varsa tavsiye ederim

  user
  12.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Çok hızlı geldiler ve işlerine 2 yıl da garanti verdiler. Güzel bir firma

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 553 076 11 64
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59