Başakşehir su tesisatçısı


İstanbul Başakşehir tesisatçı ve Başakşehir su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Başakşehir su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Başakşehir Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Başakşehir Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Başakşehir tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Başakşehir Tıkanıklık Açma

  Başakşehir Tıkanıklık Açma
  İstanbul Başakşehir'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Başakşehir su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Başakşehir 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Başakşehir Su Kaçağı Tespiti

  Başakşehir Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Başakşehir'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Başakşehir su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Başakşehir'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Başakşehir Petek Temizleme

  Başakşehir Petek Temizleme
  İstanbul Başakşehir'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Başakşehir su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Başakşehir Doğalgaz Tesisatçısı

  Başakşehir Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Başakşehir su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Başakşehir kalörifer petekleri#Başakşehir petek temizleme#Başakşehir su tesisatçısı#Başakşehir tesisatçı#Başakşehir su kaçağı tespiti#Başakşehir tesisatçısı#Başakşehir tesisatçılar#Başakşehir tesisatçılık#Başakşehir tıkanıklık açma#Başakşehir sıhhi tesisatçı#Başakşehir su kaçağı bulma#Başakşehir tuvalet tıkanıklığı açma#Başakşehir gider açma#Başakşehir petek temizliği#Başakşehir su tesisatı#Başakşehir su tesisat#su tesisatçı#Başakşehir su tesisatcisi#Başakşehir su tesisatcısı#Başakşehir tesisat#Başakşehir su kaçağı#Başakşehir mutfak gider açma#Başakşehir kanalizasyon açma#Başakşehir doğalgaz tesisatı#Başakşehir doğalgaz tesisatçısı#Başakşehir su kaçak#Başakşehir su kaçaği#Başakşehir tuvalet açma#Başakşehir lavabo açma#Başakşehir lavabo tıkanıklığı açma#Başakşehir su kaçak tespiti#Başakşehir kalörifer petek temizleme#Başakşehir tuvalet gider açma#Başakşehir kombi petek temizleme#Başakşehir kırmadan su kaçağı tespiti#Başakşehir en yakın su tesisatçısı#Başakşehir pimaş açma#Başakşehir mutfak tıkanıklığı açma#Başakşehir lavabo acma#Başakşehir en yakin su tesisatçısı#Başakşehir mutfak tikanikliği açma#Başakşehir tıkalı gider açma#Başakşehir kombi temizleme#Başakşehir klozet tıkanıklığı açma#Başakşehir gider borusu#Başakşehir petek temizleme fiyatı#Başakşehir tesisat borusu#Başakşehir tıkanık açma#Başakşehir tikaniklik acma#Başakşehir tuvalet tıkanıklığı#Başakşehir kombi petek temizliği#Başakşehir cihazla su kaçağı tespiti#Başakşehir en yakın tesisatçı#Başakşehir kalorifer tesisatı#Başakşehir klozet açıcı#Başakşehir kaçak su tespiti#Başakşehir petek temizliği fiyat#Başakşehir lavabo açma sustası#Başakşehir su kaçağı tespiti fiyatları#Başakşehir petek boruları#Başakşehir duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Başakşehir'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Güvercintepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Güvercintepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şamlar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Şamlar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şahintepesi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Şahintepesi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ziya gökalp mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Ziya gökalp mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Başakşehir mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Başakşehir mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Başak mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Başak mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Bahçeşehir 1 kısım mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 1 kısım mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Bahçeşehir 2.kısım mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Bahçeşehir 2.kısım mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Altınşehir mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Altınşehir mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kayabaşı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Başakşehir Kayabaşı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Kalorifer peteklerini temizlettim. hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de tesisatımın ömrü uzuyor. Bence sizde yaptırın

  user
  25.03.2024
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Gece vakti tıkanıklık oluştu evimi su bastı , geldiler hallettiler. Aldıkları ücret de makuldu

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59