Hizmet Yerlerimiz

Çatalca su tesisatçısı


İstanbul Çatalca tesisatçı ve Çatalca su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Çatalca su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Çatalca Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Çatalca Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Çatalca tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Çatalca Tıkanıklık Açma

  Çatalca Tıkanıklık Açma
  İstanbul Çatalca'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Çatalca su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Çatalca 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Çatalca Su Kaçağı Tespiti

  Çatalca Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Çatalca'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Çatalca su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Çatalca'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Çatalca Petek Temizleme

  Çatalca Petek Temizleme
  İstanbul Çatalca'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Çatalca su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Çatalca Doğalgaz Tesisatçısı

  Çatalca Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Çatalca su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Çatalca kalörifer petekleri#Çatalca petek temizleme#Çatalca su tesisatçısı#Çatalca tesisatçı#Çatalca su kaçağı tespiti#Çatalca tesisatçısı#Çatalca tesisatçılar#Çatalca tesisatçılık#Çatalca tıkanıklık açma#Çatalca sıhhi tesisatçı#Çatalca su kaçağı bulma#Çatalca tuvalet tıkanıklığı açma#Çatalca gider açma#Çatalca petek temizliği#Çatalca su tesisatı#Çatalca su tesisat#su tesisatçı#Çatalca su tesisatcisi#Çatalca su tesisatcısı#Çatalca tesisat#Çatalca su kaçağı#Çatalca mutfak gider açma#Çatalca kanalizasyon açma#Çatalca doğalgaz tesisatı#Çatalca doğalgaz tesisatçısı#Çatalca su kaçak#Çatalca su kaçaği#Çatalca tuvalet açma#Çatalca lavabo açma#Çatalca lavabo tıkanıklığı açma#Çatalca su kaçak tespiti#Çatalca kalörifer petek temizleme#Çatalca tuvalet gider açma#Çatalca kombi petek temizleme#Çatalca kırmadan su kaçağı tespiti#Çatalca en yakın su tesisatçısı#Çatalca pimaş açma#Çatalca mutfak tıkanıklığı açma#Çatalca lavabo acma#Çatalca en yakin su tesisatçısı#Çatalca mutfak tikanikliği açma#Çatalca tıkalı gider açma#Çatalca kombi temizleme#Çatalca klozet tıkanıklığı açma#Çatalca gider borusu#Çatalca petek temizleme fiyatı#Çatalca tesisat borusu#Çatalca tıkanık açma#Çatalca tikaniklik acma#Çatalca tuvalet tıkanıklığı#Çatalca kombi petek temizliği#Çatalca cihazla su kaçağı tespiti#Çatalca en yakın tesisatçı#Çatalca kalorifer tesisatı#Çatalca klozet açıcı#Çatalca kaçak su tespiti#Çatalca petek temizliği fiyat#Çatalca lavabo açma sustası#Çatalca su kaçağı tespiti fiyatları#Çatalca petek boruları#Çatalca duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Çatalca'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Kızılcaali mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Kızılcaali mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Gümüşpınar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Gümüşpınar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Halaçlı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Halaçlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Gökçeli mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Gökçeli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Elbasan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Elbasan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Fatih mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Fatih mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ferhat paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Ferhat paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Karacaköy merkez mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Karacaköy merkez mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Karamandere mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Karamandere mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kestanelik mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Kestanelik mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kalfaköy mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Kalfaköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kaleiçi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Kaleiçi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İzzettin mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca İzzettin mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kabakça mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Kabakça mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İnceğiz mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca İnceğiz mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İhsaniye mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca İhsaniye mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hisarbeyli mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Hisarbeyli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Atatürk mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Atatürk mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Aydınlar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Aydınlar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Bahşayış mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Bahşayış mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Başak mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Başak mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Belgrat mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Belgrat mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Akalan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Akalan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çakıl mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Çakıl mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Celepköy mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Celepköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çanakça mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Çanakça mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çiftlikköy merkez mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Çiftlikköy merkez mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Dağyenice mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Dağyenice mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yalıköy mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Yalıköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yaylacık mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Yaylacık mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yazlık mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Yazlık mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Subaşı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Subaşı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Muratbey mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Muratbey mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Örencik mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Örencik mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Örcünlü mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Örcünlü mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ovayenice mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Ovayenice mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ormanlı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Ormanlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Oklalı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Oklalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Nakkaş mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Çatalca Nakkaş mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  1 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Su kaçağını termal cihazla hemen buldular. Hiçbir yeri kırmadılar. Valla süper

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59