Hizmet Yerlerimiz

Fatih su tesisatçısı


İstanbul Fatih tesisatçı ve Fatih su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Fatih su tesisatçısına +90 553 076 11 64 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Fatih Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Fatih Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Fatih tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Fatih Tıkanıklık Açma

  Fatih Tıkanıklık Açma
  İstanbul Fatih'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Fatih su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Fatih 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 553 076 11 64 nolu telefondan bizi arayın.

  Fatih Su Kaçağı Tespiti

  Fatih Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Fatih'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Fatih su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Fatih'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Fatih Petek Temizleme

  Fatih Petek Temizleme
  İstanbul Fatih'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Fatih su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Fatih Doğalgaz Tesisatçısı

  Fatih Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Fatih su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Fatih kalörifer petekleri#Fatih petek temizleme#Fatih su tesisatçısı#Fatih tesisatçı#Fatih su kaçağı tespiti#Fatih tesisatçısı#Fatih tesisatçılar#Fatih tesisatçılık#Fatih tıkanıklık açma#Fatih sıhhi tesisatçı#Fatih su kaçağı bulma#Fatih tuvalet tıkanıklığı açma#Fatih gider açma#Fatih petek temizliği#Fatih su tesisatı#Fatih su tesisat#su tesisatçı#Fatih su tesisatcisi#Fatih su tesisatcısı#Fatih tesisat#Fatih su kaçağı#Fatih mutfak gider açma#Fatih kanalizasyon açma#Fatih doğalgaz tesisatı#Fatih doğalgaz tesisatçısı#Fatih su kaçak#Fatih su kaçaği#Fatih tuvalet açma#Fatih lavabo açma#Fatih lavabo tıkanıklığı açma#Fatih su kaçak tespiti#Fatih kalörifer petek temizleme#Fatih tuvalet gider açma#Fatih kombi petek temizleme#Fatih kırmadan su kaçağı tespiti#Fatih en yakın su tesisatçısı#Fatih pimaş açma#Fatih mutfak tıkanıklığı açma#Fatih lavabo acma#Fatih en yakin su tesisatçısı#Fatih mutfak tikanikliği açma#Fatih tıkalı gider açma#Fatih kombi temizleme#Fatih klozet tıkanıklığı açma#Fatih gider borusu#Fatih petek temizleme fiyatı#Fatih tesisat borusu#Fatih tıkanık açma#Fatih tikaniklik acma#Fatih tuvalet tıkanıklığı#Fatih kombi petek temizliği#Fatih cihazla su kaçağı tespiti#Fatih en yakın tesisatçı#Fatih kalorifer tesisatı#Fatih klozet açıcı#Fatih kaçak su tespiti#Fatih petek temizliği fiyat#Fatih lavabo açma sustası#Fatih su kaçağı tespiti fiyatları#Fatih petek boruları#Fatih duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Fatih'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Hacıkadın mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Hacıkadın mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Zeyrek mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Zeyrek mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yedikule mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Yedikule mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yavuz sinan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Yavuz sinan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yavuz sultan selim mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Yavuz sultan selim mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Nişanca mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Nişanca mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Molla gürani mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Molla gürani mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mollahüsrev mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Mollahüsrev mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mollafeneri mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Mollafeneri mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mimar hayrettin mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Mimar hayrettin mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mimar kemalettin mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Mimar kemalettin mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mevlanakapı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Mevlanakapı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Muhsine hatun mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Muhsine hatun mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mesih paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Mesih paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mercan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Mercan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kocamustafapaşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Kocamustafapaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Küçük ayasofya mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Küçük ayasofya mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Topkapı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Topkapı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Taya hatun mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Taya hatun mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şehremini mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Şehremini mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şehsuvarbey mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Şehsuvarbey mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Süleymaniye mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Süleymaniye mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sümbül efendi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Sümbül efendi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sultan ahmet mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Sultan ahmet mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sururi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Sururi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Tahtakale mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Tahtakale mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Rüstem paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Rüstem paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Saraç ishak mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Saraç ishak mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Silivrikapı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Silivrikapı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Seyyid ömer mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Seyyid ömer mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sarıdemir mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Sarıdemir mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Demirtaş mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Demirtaş mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Dervişali mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Dervişali mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cerrahpaşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Cerrahpaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cibali mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Cibali mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Binbirdirek mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Binbirdirek mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cankurtaran mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Cankurtaran mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Aksaray mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Aksaray mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Alemdar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Alemdar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ali kuşcu mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Ali kuşcu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Akşemsettin mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Akşemsettin mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Balabanağa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Balabanağa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Balat mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Balat mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Beyazıt mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Beyazıt mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Atikali mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Atikali mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ayvansaray mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Ayvansaray mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Karagümrük mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Karagümrük mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Katip kasım mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Katip kasım mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kemal paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Kemal paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Haseki sultan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Haseki sultan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hoca gıyasettin mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Hoca gıyasettin mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hoca paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Hoca paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hobyar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Hobyar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hırka-i şerif mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Hırka-i şerif mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İskenderpaşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih İskenderpaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kalenderhane mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Kalenderhane mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Emin sinan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Fatih Emin sinan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  1 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Mutfağın üstünden su akıyordu. Firma gelip halletti. Aradan 3 gün geçti ben unuttum yapıldığını , onlar arayıp işden memnun musunuz şikayetiniz var mı ? diye soruyorlar. Kesinlikle başka yer aramyın mükemmel bir firma

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 553 076 11 64
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59