Güngören su tesisatçısı


İstanbul Güngören tesisatçı ve Güngören su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Güngören su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Güngören Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Güngören Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Güngören tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Güngören Tıkanıklık Açma

  Güngören Tıkanıklık Açma
  İstanbul Güngören'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Güngören su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Güngören 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Güngören Su Kaçağı Tespiti

  Güngören Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Güngören'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Güngören su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Güngören'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Güngören Petek Temizleme

  Güngören Petek Temizleme
  İstanbul Güngören'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Güngören su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Güngören Doğalgaz Tesisatçısı

  Güngören Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Güngören su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Güngören kalörifer petekleri#Güngören petek temizleme#Güngören su tesisatçısı#Güngören tesisatçı#Güngören su kaçağı tespiti#Güngören tesisatçısı#Güngören tesisatçılar#Güngören tesisatçılık#Güngören tıkanıklık açma#Güngören sıhhi tesisatçı#Güngören su kaçağı bulma#Güngören tuvalet tıkanıklığı açma#Güngören gider açma#Güngören petek temizliği#Güngören su tesisatı#Güngören su tesisat#su tesisatçı#Güngören su tesisatcisi#Güngören su tesisatcısı#Güngören tesisat#Güngören su kaçağı#Güngören mutfak gider açma#Güngören kanalizasyon açma#Güngören doğalgaz tesisatı#Güngören doğalgaz tesisatçısı#Güngören su kaçak#Güngören su kaçaği#Güngören tuvalet açma#Güngören lavabo açma#Güngören lavabo tıkanıklığı açma#Güngören su kaçak tespiti#Güngören kalörifer petek temizleme#Güngören tuvalet gider açma#Güngören kombi petek temizleme#Güngören kırmadan su kaçağı tespiti#Güngören en yakın su tesisatçısı#Güngören pimaş açma#Güngören mutfak tıkanıklığı açma#Güngören lavabo acma#Güngören en yakin su tesisatçısı#Güngören mutfak tikanikliği açma#Güngören tıkalı gider açma#Güngören kombi temizleme#Güngören klozet tıkanıklığı açma#Güngören gider borusu#Güngören petek temizleme fiyatı#Güngören tesisat borusu#Güngören tıkanık açma#Güngören tikaniklik acma#Güngören tuvalet tıkanıklığı#Güngören kombi petek temizliği#Güngören cihazla su kaçağı tespiti#Güngören en yakın tesisatçı#Güngören kalorifer tesisatı#Güngören klozet açıcı#Güngören kaçak su tespiti#Güngören petek temizliği fiyat#Güngören lavabo açma sustası#Güngören su kaçağı tespiti fiyatları#Güngören petek boruları#Güngören duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Güngören'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Genç osman mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Genç osman mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Merkez mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Merkez mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Maraşal çakmak mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Maraşal çakmak mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  M.nesih özmen mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören M.nesih özmen mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Tozkoparan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Tozkoparan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sanayi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Sanayi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Akıncılar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Akıncılar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  A.nafiz gürman mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören A.nafiz gürman mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Haznedar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Haznedar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Güven mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Güven mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Güneştepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Güngören Güneştepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  1 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Duşa kabinin gideri tıkalıydı. Aradım bu dükkanı beş dk da geldiler. servisleri çok hızlı. İşçilikleri temiz.

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59