Güven Mahallesi su tesisatçısı


İstanbul Güngören Güven Mahallesi tesisatçı ve Güven Mahallesi su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Güngören Güven Mahallesi su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Güven Mahallesi Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Güven Mahallesi Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Güven Mahallesi tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Güven Mahallesi Tıkanıklık Açma

  Güven Mahallesi Tıkanıklık Açma
  İstanbul Güngören Güven Mahallesi'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Güven Mahallesi su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Güngören Güven Mahallesi'nde hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Güven Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

  Güven Mahallesi Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Güngören Güven Mahallesi'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Güven Mahallesi su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Güngören Güven Mahallesi'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Güven Mahallesi Petek Temizleme

  Güven Mahallesi Petek Temizleme
  İstanbul Güngören Güven Mahallesi'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Güven Mahallesi su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Güven Mahallesi Doğalgaz Tesisatçısı

  Güven Mahallesi Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Güven Mahallesi su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Güven Mahallesi kalörifer petekleri#Güven Mahallesi petek temizleme#Güven Mahallesi su tesisatçısı#Güven Mahallesi tesisatçı#Güven Mahallesi su kaçağı tespiti#Güven Mahallesi tesisatçısı#Güven Mahallesi tesisatçılar#Güven Mahallesi tesisatçılık#Güven Mahallesi tıkanıklık açma#Güven Mahallesi sıhhi tesisatçı#Güven Mahallesi su kaçağı bulma#Güven Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma#Güven Mahallesi gider açma#Güven Mahallesi petek temizliği#Güven Mahallesi su tesisatı#Güven Mahallesi su tesisat#su tesisatçı#Güven Mahallesi su tesisatcisi#Güven Mahallesi su tesisatcısı#Güven Mahallesi tesisat#Güven Mahallesi su kaçağı#Güven Mahallesi mutfak gider açma#Güven Mahallesi kanalizasyon açma#Güven Mahallesi doğalgaz tesisatı#Güven Mahallesi doğalgaz tesisatçısı#Güven Mahallesi su kaçak#Güven Mahallesi su kaçaği#Güven Mahallesi tuvalet açma#Güven Mahallesi lavabo açma#Güven Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma#Güven Mahallesi su kaçak tespiti#Güven Mahallesi kalörifer petek temizleme#Güven Mahallesi tuvalet gider açma#Güven Mahallesi kombi petek temizleme#Güven Mahallesi kırmadan su kaçağı tespiti#Güven Mahallesi en yakın su tesisatçısı#Güven Mahallesi pimaş açma#Güven Mahallesi mutfak tıkanıklığı açma#Güven Mahallesi lavabo acma#Güven Mahallesi en yakin su tesisatçısı#Güven Mahallesi mutfak tikanikliği açma#Güven Mahallesi tıkalı gider açma#Güven Mahallesi kombi temizleme#Güven Mahallesi klozet tıkanıklığı açma#Güven Mahallesi gider borusu#Güven Mahallesi petek temizleme fiyatı#Güven Mahallesi tesisat borusu#Güven Mahallesi tıkanık açma#Güven Mahallesi tikaniklik acma#Güven Mahallesi tuvalet tıkanıklığı#Güven Mahallesi kombi petek temizliği#Güven Mahallesi cihazla su kaçağı tespiti#Güven Mahallesi en yakın tesisatçı#Güven Mahallesi kalorifer tesisatı#Güven Mahallesi klozet açıcı#Güven Mahallesi kaçak su tespiti#Güven Mahallesi petek temizliği fiyat#Güven Mahallesi lavabo açma sustası#Güven Mahallesi su kaçağı tespiti fiyatları#Güven Mahallesi petek boruları#Güven Mahallesi duşakabin gider #Güven Mahallesi su tesisatçısı

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Duşa kabinin gideri tıkalıydı. Aradım bu dükkanı beş dk da geldiler. servisleri çok hızlı. İşçilikleri temiz.

  user
  28.09.2023
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Petek temizliği için geldiler ve temiz bir çalışma???? oldu. Teşekkürler????

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59