Sanayi Mahallesi su tesisatçısı


İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi tesisatçı ve Sanayi Mahallesi su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Sanayi Mahallesi Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Sanayi Mahallesi Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Sanayi Mahallesi tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Sanayi Mahallesi Tıkanıklık Açma

  Sanayi Mahallesi Tıkanıklık Açma
  İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Sanayi Mahallesi su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi'nde hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Sanayi Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

  Sanayi Mahallesi Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Sanayi Mahallesi su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Sanayi Mahallesi Petek Temizleme

  Sanayi Mahallesi Petek Temizleme
  İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Sanayi Mahallesi su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Sanayi Mahallesi Doğalgaz Tesisatçısı

  Sanayi Mahallesi Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Sanayi Mahallesi su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Sanayi Mahallesi kalörifer petekleri#Sanayi Mahallesi petek temizleme#Sanayi Mahallesi su tesisatçısı#Sanayi Mahallesi tesisatçı#Sanayi Mahallesi su kaçağı tespiti#Sanayi Mahallesi tesisatçısı#Sanayi Mahallesi tesisatçılar#Sanayi Mahallesi tesisatçılık#Sanayi Mahallesi tıkanıklık açma#Sanayi Mahallesi sıhhi tesisatçı#Sanayi Mahallesi su kaçağı bulma#Sanayi Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma#Sanayi Mahallesi gider açma#Sanayi Mahallesi petek temizliği#Sanayi Mahallesi su tesisatı#Sanayi Mahallesi su tesisat#su tesisatçı#Sanayi Mahallesi su tesisatcisi#Sanayi Mahallesi su tesisatcısı#Sanayi Mahallesi tesisat#Sanayi Mahallesi su kaçağı#Sanayi Mahallesi mutfak gider açma#Sanayi Mahallesi kanalizasyon açma#Sanayi Mahallesi doğalgaz tesisatı#Sanayi Mahallesi doğalgaz tesisatçısı#Sanayi Mahallesi su kaçak#Sanayi Mahallesi su kaçaği#Sanayi Mahallesi tuvalet açma#Sanayi Mahallesi lavabo açma#Sanayi Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma#Sanayi Mahallesi su kaçak tespiti#Sanayi Mahallesi kalörifer petek temizleme#Sanayi Mahallesi tuvalet gider açma#Sanayi Mahallesi kombi petek temizleme#Sanayi Mahallesi kırmadan su kaçağı tespiti#Sanayi Mahallesi en yakın su tesisatçısı#Sanayi Mahallesi pimaş açma#Sanayi Mahallesi mutfak tıkanıklığı açma#Sanayi Mahallesi lavabo acma#Sanayi Mahallesi en yakin su tesisatçısı#Sanayi Mahallesi mutfak tikanikliği açma#Sanayi Mahallesi tıkalı gider açma#Sanayi Mahallesi kombi temizleme#Sanayi Mahallesi klozet tıkanıklığı açma#Sanayi Mahallesi gider borusu#Sanayi Mahallesi petek temizleme fiyatı#Sanayi Mahallesi tesisat borusu#Sanayi Mahallesi tıkanık açma#Sanayi Mahallesi tikaniklik acma#Sanayi Mahallesi tuvalet tıkanıklığı#Sanayi Mahallesi kombi petek temizliği#Sanayi Mahallesi cihazla su kaçağı tespiti#Sanayi Mahallesi en yakın tesisatçı#Sanayi Mahallesi kalorifer tesisatı#Sanayi Mahallesi klozet açıcı#Sanayi Mahallesi kaçak su tespiti#Sanayi Mahallesi petek temizliği fiyat#Sanayi Mahallesi lavabo açma sustası#Sanayi Mahallesi su kaçağı tespiti fiyatları#Sanayi Mahallesi petek boruları#Sanayi Mahallesi duşakabin gider #Sanayi Mahallesi su tesisatçısı

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Duşa kabinin gideri tıkalıydı. Aradım bu dükkanı beş dk da geldiler. servisleri çok hızlı. İşçilikleri temiz.

  user
  28.09.2023
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Petek temizliği için geldiler ve temiz bir çalışma???? oldu. Teşekkürler????

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59