Hizmet Yerlerimiz

Şişli su tesisatçısı


İstanbul Şişli tesisatçı ve Şişli su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Şişli su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Şişli Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Şişli Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Şişli tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Şişli Tıkanıklık Açma

  Şişli Tıkanıklık Açma
  İstanbul Şişli'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Şişli su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Şişli 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Şişli Su Kaçağı Tespiti

  Şişli Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Şişli'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Şişli su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Şişli'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Şişli Petek Temizleme

  Şişli Petek Temizleme
  İstanbul Şişli'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Şişli su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Şişli Doğalgaz Tesisatçısı

  Şişli Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Şişli su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Şişli kalörifer petekleri#Şişli petek temizleme#Şişli su tesisatçısı#Şişli tesisatçı#Şişli su kaçağı tespiti#Şişli tesisatçısı#Şişli tesisatçılar#Şişli tesisatçılık#Şişli tıkanıklık açma#Şişli sıhhi tesisatçı#Şişli su kaçağı bulma#Şişli tuvalet tıkanıklığı açma#Şişli gider açma#Şişli petek temizliği#Şişli su tesisatı#Şişli su tesisat#su tesisatçı#Şişli su tesisatcisi#Şişli su tesisatcısı#Şişli tesisat#Şişli su kaçağı#Şişli mutfak gider açma#Şişli kanalizasyon açma#Şişli doğalgaz tesisatı#Şişli doğalgaz tesisatçısı#Şişli su kaçak#Şişli su kaçaği#Şişli tuvalet açma#Şişli lavabo açma#Şişli lavabo tıkanıklığı açma#Şişli su kaçak tespiti#Şişli kalörifer petek temizleme#Şişli tuvalet gider açma#Şişli kombi petek temizleme#Şişli kırmadan su kaçağı tespiti#Şişli en yakın su tesisatçısı#Şişli pimaş açma#Şişli mutfak tıkanıklığı açma#Şişli lavabo acma#Şişli en yakin su tesisatçısı#Şişli mutfak tikanikliği açma#Şişli tıkalı gider açma#Şişli kombi temizleme#Şişli klozet tıkanıklığı açma#Şişli gider borusu#Şişli petek temizleme fiyatı#Şişli tesisat borusu#Şişli tıkanık açma#Şişli tikaniklik acma#Şişli tuvalet tıkanıklığı#Şişli kombi petek temizliği#Şişli cihazla su kaçağı tespiti#Şişli en yakın tesisatçı#Şişli kalorifer tesisatı#Şişli klozet açıcı#Şişli kaçak su tespiti#Şişli petek temizliği fiyat#Şişli lavabo açma sustası#Şişli su kaçağı tespiti fiyatları#Şişli petek boruları#Şişli duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Şişli'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Yayla mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Yayla mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Halil rıfat paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Halil rıfat paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Halide edip adıvar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Halide edip adıvar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Halaskargazi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Halaskargazi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Gülbahar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Gülbahar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Duatepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Duatepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ergenekon mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Ergenekon mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Esentepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Esentepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Eskişehir mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Eskişehir mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Feriköy mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Feriköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Fulya mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Fulya mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kaptanpaşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Kaptanpaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Harbiye mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Harbiye mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İzzet paşa çiftliği mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli İzzet paşa çiftliği mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İnönü mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli İnönü mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  19 mayıs mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli 19 mayıs mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Bozkurt mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Bozkurt mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Cumhuriyet mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Teşvikiye mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Teşvikiye mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şişli merkez mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Şişli merkez mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Meşrutiyet mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Meşrutiyet mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mecidiyeköy mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Mecidiyeköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kuştepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Kuştepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mahmut şevket paşa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Şişli Mahmut şevket paşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  1 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Ben çok memnun kaldım. İşlerini güzel yapıyorlar. Fiyatları da cazip

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59