Hizmet Yerlerimiz

Tuzla su tesisatçısı


İstanbul Tuzla tesisatçı ve Tuzla su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Tuzla su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Tuzla Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Tuzla Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Tuzla tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Tuzla Tıkanıklık Açma

  Tuzla Tıkanıklık Açma
  İstanbul Tuzla'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Tuzla su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Tuzla 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Tuzla Su Kaçağı Tespiti

  Tuzla Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Tuzla'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Tuzla su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Tuzla'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Tuzla Petek Temizleme

  Tuzla Petek Temizleme
  İstanbul Tuzla'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Tuzla su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Tuzla Doğalgaz Tesisatçısı

  Tuzla Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Tuzla su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Tuzla kalörifer petekleri#Tuzla petek temizleme#Tuzla su tesisatçısı#Tuzla tesisatçı#Tuzla su kaçağı tespiti#Tuzla tesisatçısı#Tuzla tesisatçılar#Tuzla tesisatçılık#Tuzla tıkanıklık açma#Tuzla sıhhi tesisatçı#Tuzla su kaçağı bulma#Tuzla tuvalet tıkanıklığı açma#Tuzla gider açma#Tuzla petek temizliği#Tuzla su tesisatı#Tuzla su tesisat#su tesisatçı#Tuzla su tesisatcisi#Tuzla su tesisatcısı#Tuzla tesisat#Tuzla su kaçağı#Tuzla mutfak gider açma#Tuzla kanalizasyon açma#Tuzla doğalgaz tesisatı#Tuzla doğalgaz tesisatçısı#Tuzla su kaçak#Tuzla su kaçaği#Tuzla tuvalet açma#Tuzla lavabo açma#Tuzla lavabo tıkanıklığı açma#Tuzla su kaçak tespiti#Tuzla kalörifer petek temizleme#Tuzla tuvalet gider açma#Tuzla kombi petek temizleme#Tuzla kırmadan su kaçağı tespiti#Tuzla en yakın su tesisatçısı#Tuzla pimaş açma#Tuzla mutfak tıkanıklığı açma#Tuzla lavabo acma#Tuzla en yakin su tesisatçısı#Tuzla mutfak tikanikliği açma#Tuzla tıkalı gider açma#Tuzla kombi temizleme#Tuzla klozet tıkanıklığı açma#Tuzla gider borusu#Tuzla petek temizleme fiyatı#Tuzla tesisat borusu#Tuzla tıkanık açma#Tuzla tikaniklik acma#Tuzla tuvalet tıkanıklığı#Tuzla kombi petek temizliği#Tuzla cihazla su kaçağı tespiti#Tuzla en yakın tesisatçı#Tuzla kalorifer tesisatı#Tuzla klozet açıcı#Tuzla kaçak su tespiti#Tuzla petek temizliği fiyat#Tuzla lavabo açma sustası#Tuzla su kaçağı tespiti fiyatları#Tuzla petek boruları#Tuzla duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Tuzla'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Evliyaçelebi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Evliyaçelebi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yayla mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Yayla mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mescit mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Mescit mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mimar sinan mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Mimar sinan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Orta mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Orta mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Orhanlı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Orhanlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şifa mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Şifa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Tepeören mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Tepeören mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Postane mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Postane mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cami mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Cami mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Akfırat mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Akfırat mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Anadolu mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Anadolu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Aydınlı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Aydınlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Aydıntepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Aydıntepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İstasyon mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla İstasyon mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İçmeler mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla İçmeler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Fatih mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Fatih mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Evliyaçelebi mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Tuzla Evliyaçelebi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  1 Değerlendirme

  14.09.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  5 yıldızı fazlasıyla hakeden bir firma. Elektrik tesisatı işimi mükemmel çözdüler teşekkürler.

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59