Selamiali Mahallesi Su Tesisatçısı


Selamiali Mahallesinde su tesisatçısı mı arıyorsunuz?

İstanbul Üsküdar Selamiali Mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en iyi sıhhi tesisatçısı kullanıcıların oylamasına ve müşteri deneyimlemelerine göre sutesisatcimiz.com'dur. Sizde tesisat konusunda Selamiali Mahallesi su tesisatçısından hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

Selamiali Mahallesi su tesisatçısının çalışma sistemi nasıldır?

 • 25 yılı aşkın süredir İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde su tesisatı ve diğer tüm tesisat işlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.
 • Sitemizde bulunan iletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Müşteri temsilcimizle iletişime geçer geçmez konusundaki Selamiali Mahallesindeki uzman ustalarımızı adresinize hızlı servis ağımız ile yönlendiririz.
 • Selamiali Mahallesindeki adresinize gelen tesisat ustalarımız temizlik ve hijyene önem vererek sizlerin sorunu kırıp dökmeden tespit eder.
 • Selamiali Mahallesi su tesisatçısı sizlere alanında en uygun fiyatı çıkararak , paranızın cebinizde kalmasını sağlar ve yüksek tutarlar çıkaran tesisatçılardan sizi korur.


Hangi Saat aralığında çalışıyorsunuz?

Sizlerin hertürlü tesisat sorunlarınızı çözmek için nöbetçi tesisatçılarımız Selamiali Mahallesinde hazırda beklemektedir. İstanbul'un her yerine 7/24 ücretsiz servislerimizle hizmet vermekteyiz. İletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak resmi tatiller ve bayramlarda dahil olmak üzere yılın 365 günü 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz.

Hangi alanlarda hizmet vermektesiniz?

Su tesisatı konusunda 25 yılı aşkın süredir İstanbul Üsküdar Selamiali Mahallesinde hizmet veren firmamız artık elektrik tesisatı ve tüm diğer tesisat konularında uzman kadroları ve uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca kalörifer petek tesisatı ve petek temizliğini titizlikle uzman kadrolarımız ve son teknoloji cihazlarımızla profosyonel bir şekilde yapmaktayız. Selamiali Mahallesindeki mülkünüzün banyosu , tuvaleti veya mutfağı gibi eklentilerinde tıkanıklık oluştuğunda Selamiali Mahallesitesisatçısı olarak kırıp dökmeden robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kısacası tüm tesisat işlerinde Selamiali Mahallesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Yaptığınız işlere garanti veriyor musunuz?

Evet , Selamiali Mahallesi su tesisatçısı olarak yaptığımız işler firmamız tarafından garanti altında olup, herhangi bir sıkıntı durumunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Garanti süremiz ise sizin tercih ettiğiniz parçalara ve aldığınız hizmet alanına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak tüm hizmet ve parçalarımız firmamız tarafından garanti altındadır. 25 yılı aşkın süredir firmamızın garanti politakası ile ilgili bir şikayet bile tarafımıza iletilmediğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Petek temizliğini yaptırmalı mıyım?

Evet , Selamiali Mahallesi su tesisatçısı olarak petek temizliğini tavsiye ediyoruz. Temizlenen petekler ısı kaybı problemlerinizi azaltacak ve çok doğalgaz faturanızı azaltacaktır. Makul bedeller ile petekleri temizletmek size ve cebinize yararlı olacaktır. Petek temizliği ve diğer tüm işlemler Selamiali Mahallesi su tesisatçısı tarafından garanti altındadır. Peki petek temizliği ne sıklıkla yapılması gerekli ? Bu soruya; Selamiali Mahallesi tesisatçısı olarak kalorifer kullanıma göre değişmekte olup en az 2 yılda bir kez yapılmalı cevabını vermekteyiz.

Tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Selamiali Mahallesinde bulunan mülklerinizdeki lavabo,tuvalet veya banyo gibi hertürlü tıkanıklık problemleminde Selamiali Mahallesi su tesisatçısı olarak kırmadan tıkanıklık açma hizmetini yılın 365 günü 7/24 sizlere vermekteyiz.Sizde herhangi bir tıkanıklık probleminde son teknolojiyi kullanan Selamiali Mahallesi su tesisatçısını arayın , robotla tıkanıklık açma hizmetini sizlere verelim.

Su faturam neden yüksek geliyor?

Selamiali Mahallesinde bulunan evinizde veya işlerinizde su faturanız yüksek mi geliyor? Bunun nedeni tesisatlarınızda başlayan su kaçağı, borularınızın eskimesinden veya borularınızın fiziki bir güce maruz kalmasından olabilir. Bu su kaçakları ise faturanızın yüksek gelmesine sebep olur. Su kaçağını hemen tamir ettirmezseniz tamirat masraflarlarınızdan çok daha masrafınız çıkacaktır. Bu yüzden su kaçağı belirtilerini bilip , buna karşı dikkatli olunması gereklidir.Selamiali Mahallesinde bulunan eviniz veya işyerinizde su kaçağı konusunda şüpheniz varsa bizden yardım alabilirsiniz.

TAGS

#Selamiali Mahallesi kalörifer petekleri#Selamiali Mahallesi petek temizleme#Selamiali Mahallesi su tesisatçısı#Selamiali Mahallesi tesisatçı#Selamiali Mahallesi su kaçağı tespiti#Selamiali Mahallesi tesisatçısı#Selamiali Mahallesi tesisatçılar#Selamiali Mahallesi tesisatçılık#Selamiali Mahallesi tıkanıklık açma#Selamiali Mahallesi sıhhi tesisatçı#Selamiali Mahallesi su kaçağı bulma#Selamiali Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma#Selamiali Mahallesi gider açma#Selamiali Mahallesi petek temizliği#Selamiali Mahallesi su tesisatı#Selamiali Mahallesi su tesisat#su tesisatçı#Selamiali Mahallesi su tesisatcisi#Selamiali Mahallesi su tesisatcısı#Selamiali Mahallesi tesisat#Selamiali Mahallesi su kaçağı#Selamiali Mahallesi mutfak gider açma#Selamiali Mahallesi kanalizasyon açma#Selamiali Mahallesi doğalgaz tesisatı#Selamiali Mahallesi doğalgaz tesisatçısı#Selamiali Mahallesi su kaçak#Selamiali Mahallesi su kaçaği#Selamiali Mahallesi tuvalet açma#Selamiali Mahallesi lavabo açma#Selamiali Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma#Selamiali Mahallesi su kaçak tespiti#Selamiali Mahallesi kalörifer petek temizleme#Selamiali Mahallesi tuvalet gider açma#Selamiali Mahallesi kombi petek temizleme#Selamiali Mahallesi kırmadan su kaçağı tespiti#Selamiali Mahallesi en yakın su tesisatçısı#Selamiali Mahallesi pimaş açma#Selamiali Mahallesi mutfak tıkanıklığı açma#Selamiali Mahallesi lavabo acma#Selamiali Mahallesi en yakin su tesisatçısı#Selamiali Mahallesi mutfak tikanikliği açma#Selamiali Mahallesi tıkalı gider açma#Selamiali Mahallesi kombi temizleme#Selamiali Mahallesi klozet tıkanıklığı açma#Selamiali Mahallesi gider borusu#Selamiali Mahallesi petek temizleme fiyatı#Selamiali Mahallesi tesisat borusu#Selamiali Mahallesi tıkanık açma#Selamiali Mahallesi tikaniklik acma#Selamiali Mahallesi tuvalet tıkanıklığı#Selamiali Mahallesi kombi petek temizliği#Selamiali Mahallesi cihazla su kaçağı tespiti#Selamiali Mahallesi en yakın tesisatçı#Selamiali Mahallesi kalorifer tesisatı#Selamiali Mahallesi klozet açıcı#Selamiali Mahallesi kaçak su tespiti#Selamiali Mahallesi petek temizliği fiyat#Selamiali Mahallesi lavabo açma sustası#Selamiali Mahallesi su kaçağı tespiti fiyatları#Selamiali Mahallesi petek boruları#Selamiali Mahallesi duşakabin gider #su tesisatçısı

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

5.0
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
41 Değerlendirme

23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Üsküdarda iyi bir tesisatçı. Bence puanını hakkediyor. Teşekkürler

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Tesisat konusunda her alanında başarılılar. tavsiye diyorum.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Adamlar koşulsuz garanti veriyorlar her işlerine. Fiyatları da çok uygun .

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Klozet taktırdım. Gayet başarılılar. Başka yerden de fiyat aldım. klozet fiyatına adamlar hem klozet getirip taktılar. Çok ucuz bir firma

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

lavabom tıkanmıştı. Adamlar robotla geldiler açtılar bir daha tıkanmadı. yaptıkları işinde arkasında duruyorlar. teşekkürler

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Tuvalet tıkanıklığı vardı. Geldiler gideri açtılar. Temiz işçilik çıkardılar. 10 üzerinden 10

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

kombi bakımını yaptırdım. içinden çıkanları görseniz şaşırırdınız. doğalgaz faturalarım düştü resmen. artık her baharda yaptırıyorum. herkese tavsiye ederim.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Su kaçağı vardı mutfakta. Birkaç işletmeyi aradım hiçbiri bulamadı. Bunlar cihazla gelip 5 dk da buldular . Başarılılar

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Su faturası yüksek geliyordu. Allahtan bu firmayı bulmuşum . Ustalar beş dk da gelip buldular su kaçağını. Başarılarınızın devamını dilerim.

user
SİZDE BİR YORUM YAZIN
güvenlik kodu
 • Adresimiz

  sutesisatcimiz.com
  Altıntepe mahallesi,
  Pala sk. No:4 34840,
  Maltepe/İstanbul, Türkiye

  Telefon:+90 532 237 45 84
  Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

 • Çalışma Saatleri
  Pazartesi : 00:01 - 23:59
  Salı : 00:01 - 23:59
  Çarşamba : 00:01 - 23:59
  Perşembe : 00:01 - 23:59
  Cuma : 00:01 - 23:59
  Cumartesi : 00:01 - 23:59
  Pazar : 00:01 - 23:59