Selimiye Mahallesi Su Tesisatçısı


Selimiye Mahallesinde su tesisatçısı mı arıyorsunuz?

İstanbul Üsküdar Selimiye Mahallesinde su tesisatçısı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye'nin en iyi sıhhi tesisatçısı kullanıcıların oylamasına ve müşteri deneyimlemelerine göre sutesisatcimiz.com'dur. Sizde tesisat konusunda Selimiye Mahallesi su tesisatçısından hizmet almak için bizimle iletişime geçin.

Selimiye Mahallesi su tesisatçısının çalışma sistemi nasıldır?

 • 25 yılı aşkın süredir İstanbul'un tüm ilçe ve mahallelerinde su tesisatı ve diğer tüm tesisat işlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.
 • Sitemizde bulunan iletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 • Müşteri temsilcimizle iletişime geçer geçmez konusundaki Selimiye Mahallesindeki uzman ustalarımızı adresinize hızlı servis ağımız ile yönlendiririz.
 • Selimiye Mahallesindeki adresinize gelen tesisat ustalarımız temizlik ve hijyene önem vererek sizlerin sorunu kırıp dökmeden tespit eder.
 • Selimiye Mahallesi su tesisatçısı sizlere alanında en uygun fiyatı çıkararak , paranızın cebinizde kalmasını sağlar ve yüksek tutarlar çıkaran tesisatçılardan sizi korur.


Hangi Saat aralığında çalışıyorsunuz?

Sizlerin hertürlü tesisat sorunlarınızı çözmek için nöbetçi tesisatçılarımız Selimiye Mahallesinde hazırda beklemektedir. İstanbul'un her yerine 7/24 ücretsiz servislerimizle hizmet vermekteyiz. İletişim bölümünden veya +90 532 237 45 84 nolu telefon numarasından bizlere ulaşarak resmi tatiller ve bayramlarda dahil olmak üzere yılın 365 günü 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz.

Hangi alanlarda hizmet vermektesiniz?

Su tesisatı konusunda 25 yılı aşkın süredir İstanbul Üsküdar Selimiye Mahallesinde hizmet veren firmamız artık elektrik tesisatı ve tüm diğer tesisat konularında uzman kadroları ve uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca kalörifer petek tesisatı ve petek temizliğini titizlikle uzman kadrolarımız ve son teknoloji cihazlarımızla profosyonel bir şekilde yapmaktayız. Selimiye Mahallesindeki mülkünüzün banyosu , tuvaleti veya mutfağı gibi eklentilerinde tıkanıklık oluştuğunda Selimiye Mahallesitesisatçısı olarak kırıp dökmeden robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Kısacası tüm tesisat işlerinde Selimiye Mahallesinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Yaptığınız işlere garanti veriyor musunuz?

Evet , Selimiye Mahallesi su tesisatçısı olarak yaptığımız işler firmamız tarafından garanti altında olup, herhangi bir sıkıntı durumunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır.Garanti süremiz ise sizin tercih ettiğiniz parçalara ve aldığınız hizmet alanına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak tüm hizmet ve parçalarımız firmamız tarafından garanti altındadır. 25 yılı aşkın süredir firmamızın garanti politakası ile ilgili bir şikayet bile tarafımıza iletilmediğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Petek temizliğini yaptırmalı mıyım?

Evet , Selimiye Mahallesi su tesisatçısı olarak petek temizliğini tavsiye ediyoruz. Temizlenen petekler ısı kaybı problemlerinizi azaltacak ve çok doğalgaz faturanızı azaltacaktır. Makul bedeller ile petekleri temizletmek size ve cebinize yararlı olacaktır. Petek temizliği ve diğer tüm işlemler Selimiye Mahallesi su tesisatçısı tarafından garanti altındadır. Peki petek temizliği ne sıklıkla yapılması gerekli ? Bu soruya; Selimiye Mahallesi tesisatçısı olarak kalorifer kullanıma göre değişmekte olup en az 2 yılda bir kez yapılmalı cevabını vermekteyiz.

Tıkanıklık açma nasıl yapılır?

Selimiye Mahallesinde bulunan mülklerinizdeki lavabo,tuvalet veya banyo gibi hertürlü tıkanıklık problemleminde Selimiye Mahallesi su tesisatçısı olarak kırmadan tıkanıklık açma hizmetini yılın 365 günü 7/24 sizlere vermekteyiz.Sizde herhangi bir tıkanıklık probleminde son teknolojiyi kullanan Selimiye Mahallesi su tesisatçısını arayın , robotla tıkanıklık açma hizmetini sizlere verelim.

Su faturam neden yüksek geliyor?

Selimiye Mahallesinde bulunan evinizde veya işlerinizde su faturanız yüksek mi geliyor? Bunun nedeni tesisatlarınızda başlayan su kaçağı, borularınızın eskimesinden veya borularınızın fiziki bir güce maruz kalmasından olabilir. Bu su kaçakları ise faturanızın yüksek gelmesine sebep olur. Su kaçağını hemen tamir ettirmezseniz tamirat masraflarlarınızdan çok daha masrafınız çıkacaktır. Bu yüzden su kaçağı belirtilerini bilip , buna karşı dikkatli olunması gereklidir.Selimiye Mahallesinde bulunan eviniz veya işyerinizde su kaçağı konusunda şüpheniz varsa bizden yardım alabilirsiniz.

TAGS

#Selimiye Mahallesi kalörifer petekleri#Selimiye Mahallesi petek temizleme#Selimiye Mahallesi su tesisatçısı#Selimiye Mahallesi tesisatçı#Selimiye Mahallesi su kaçağı tespiti#Selimiye Mahallesi tesisatçısı#Selimiye Mahallesi tesisatçılar#Selimiye Mahallesi tesisatçılık#Selimiye Mahallesi tıkanıklık açma#Selimiye Mahallesi sıhhi tesisatçı#Selimiye Mahallesi su kaçağı bulma#Selimiye Mahallesi tuvalet tıkanıklığı açma#Selimiye Mahallesi gider açma#Selimiye Mahallesi petek temizliği#Selimiye Mahallesi su tesisatı#Selimiye Mahallesi su tesisat#su tesisatçı#Selimiye Mahallesi su tesisatcisi#Selimiye Mahallesi su tesisatcısı#Selimiye Mahallesi tesisat#Selimiye Mahallesi su kaçağı#Selimiye Mahallesi mutfak gider açma#Selimiye Mahallesi kanalizasyon açma#Selimiye Mahallesi doğalgaz tesisatı#Selimiye Mahallesi doğalgaz tesisatçısı#Selimiye Mahallesi su kaçak#Selimiye Mahallesi su kaçaği#Selimiye Mahallesi tuvalet açma#Selimiye Mahallesi lavabo açma#Selimiye Mahallesi lavabo tıkanıklığı açma#Selimiye Mahallesi su kaçak tespiti#Selimiye Mahallesi kalörifer petek temizleme#Selimiye Mahallesi tuvalet gider açma#Selimiye Mahallesi kombi petek temizleme#Selimiye Mahallesi kırmadan su kaçağı tespiti#Selimiye Mahallesi en yakın su tesisatçısı#Selimiye Mahallesi pimaş açma#Selimiye Mahallesi mutfak tıkanıklığı açma#Selimiye Mahallesi lavabo acma#Selimiye Mahallesi en yakin su tesisatçısı#Selimiye Mahallesi mutfak tikanikliği açma#Selimiye Mahallesi tıkalı gider açma#Selimiye Mahallesi kombi temizleme#Selimiye Mahallesi klozet tıkanıklığı açma#Selimiye Mahallesi gider borusu#Selimiye Mahallesi petek temizleme fiyatı#Selimiye Mahallesi tesisat borusu#Selimiye Mahallesi tıkanık açma#Selimiye Mahallesi tikaniklik acma#Selimiye Mahallesi tuvalet tıkanıklığı#Selimiye Mahallesi kombi petek temizliği#Selimiye Mahallesi cihazla su kaçağı tespiti#Selimiye Mahallesi en yakın tesisatçı#Selimiye Mahallesi kalorifer tesisatı#Selimiye Mahallesi klozet açıcı#Selimiye Mahallesi kaçak su tespiti#Selimiye Mahallesi petek temizliği fiyat#Selimiye Mahallesi lavabo açma sustası#Selimiye Mahallesi su kaçağı tespiti fiyatları#Selimiye Mahallesi petek boruları#Selimiye Mahallesi duşakabin gider #su tesisatçısı

SİZDEN GELEN YORUMLAR

Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

5.0
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
41 Değerlendirme

23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Üsküdarda iyi bir tesisatçı. Bence puanını hakkediyor. Teşekkürler

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Tesisat konusunda her alanında başarılılar. tavsiye diyorum.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Adamlar koşulsuz garanti veriyorlar her işlerine. Fiyatları da çok uygun .

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Klozet taktırdım. Gayet başarılılar. Başka yerden de fiyat aldım. klozet fiyatına adamlar hem klozet getirip taktılar. Çok ucuz bir firma

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

lavabom tıkanmıştı. Adamlar robotla geldiler açtılar bir daha tıkanmadı. yaptıkları işinde arkasında duruyorlar. teşekkürler

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Tuvalet tıkanıklığı vardı. Geldiler gideri açtılar. Temiz işçilik çıkardılar. 10 üzerinden 10

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

kombi bakımını yaptırdım. içinden çıkanları görseniz şaşırırdınız. doğalgaz faturalarım düştü resmen. artık her baharda yaptırıyorum. herkese tavsiye ederim.

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Su kaçağı vardı mutfakta. Birkaç işletmeyi aradım hiçbiri bulamadı. Bunlar cihazla gelip 5 dk da buldular . Başarılılar

user
23.05.2021
Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
Verilen Puan : 5 Yıldız

Su faturası yüksek geliyordu. Allahtan bu firmayı bulmuşum . Ustalar beş dk da gelip buldular su kaçağını. Başarılarınızın devamını dilerim.

user
SİZDE BİR YORUM YAZIN
güvenlik kodu
 • Adresimiz

  sutesisatcimiz.com
  Altıntepe mahallesi,
  Pala sk. No:4 34840,
  Maltepe/İstanbul, Türkiye

  Telefon:+90 532 237 45 84
  Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

 • Çalışma Saatleri
  Pazartesi : 00:01 - 23:59
  Salı : 00:01 - 23:59
  Çarşamba : 00:01 - 23:59
  Perşembe : 00:01 - 23:59
  Cuma : 00:01 - 23:59
  Cumartesi : 00:01 - 23:59
  Pazar : 00:01 - 23:59