Hizmet Yerlerimiz

Anasayfa / Kartal Su Tesisatçısı

Kartal su tesisatçısı

Sıhhi tesisat Tamiri İstanbul, sıhhi tesisat tamiri istanbul, temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su kaçak tamiri, su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, klozet montajı, pis su kaçağı, su izolasyon, çatı yağmur olukları, çatı yağmur dereleri, zemin suyu, su yalıtımı, su deposu, lavabo, taharet musluğu değişimi, lavabo bataryası, klozet tamiratı, musluk arızaları, musluklar ses yapıyorsa, musluk değişimi yapılacaksa, taharet musluğu bozuldu, su arıtma sistemleri, klozet arızaları, klozet ustası, rezervuar su kaçırıyor, sifon arızaları, küvet sorunları, rezervuar iç takım değiştirme, kalorifer tesisatı, kombi montajı, bakır boru tesisat, sıhhi tesisat tamiri Kartal doğalgaz tesisatı, malzeme montajı gibi sıhhi tesisat konularda hizmetinizde.

kartal kombi bakımı
Okul Tesisatı

İstanbul'un çeşitli bölgelerinde bulunan okulların tesisatlarını kusursuz bir şekilde yaptık.


kartal tesisatçı
Villa Tesisatı

Bazı özel müşterilerimizin isteğine göre villa ve müstakil evlerinin tesisat iş projelerini ekibimiz ile birlikte kısa sürede başarıyla gerçekleştirdik.

Kartal sıhhi tesisatçı
Daire Tesisatı

Dairelerinizin tesiasatını en kaliteli malzemeler ile garantili şekilde yapıyor , siz müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz.

Kartal tamir tadilat
Dükkan Tesisatı

İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan birçok dükkanın tesisat işleri firmamız tarafından yapılmış olup , halende birçok dükkan projesinde yer almaktayız.

Kartal tuvalet tıkanıklığı açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bu zamana kadar binlerce tuvaletin tıkanıklığı , hızlı servislerimizle kısa sürede çözdük.Kartal banyo tesisat
Banyo Tesisat

Yüzlerce banyo tesisatına imza atmış tecrübeli ustalarımızın ve en kaliteli malzemelerimizi kullanan firmamızın hizmetlerini sizde beğeneceksiniz.


Kartal kalorifer kombi petek temizliği
Kalorifer ve Kombi Temizliği

Kış öncesi artan ısınma maaliyetlerini azaltmak için sadece İstanbul'da yüzlerce evin kombi ve kalorifer temizliğini uygun fiyatlara yaparak , müşterilerimizin ısınma maaliyetlerini düşürüyoruz.

Kartal su kaçağı bulma
Su Kaçağı Bulma

Su kaçağını kırıp dökmeden tespit etmek için binlerce müşteri her yıl firmamıza başvuruyor ve müşterilerimize en uygun fiyatlara bu hizmeti veriyoruz.

Kartal musluk ve batarya değişimi
Musluk ve Batarya değişimi

Bu zamana kadar onarılması gereken binlerce musluk ve bataryayı tamir ettik. Değişmesini istediğiniz musluk ve bataryayı ise en kaliteli malzemelerle değiştirdik.