Hizmet Yerlerimiz

Kocaeli su tesisatçısı


Kocaeli tesisatçı ve Kocaeli su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kocaeli su tesisatçısına +90 553 076 11 64 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Kocaeli Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Kocaeli Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Kocaeli tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Kocaeli Tıkanıklık Açma

  Kocaeli Tıkanıklık Açma
  Kocaeli şehrinde bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Kocaeli su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Kocaeli şehrinde hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 553 076 11 64 nolu telefondan bizi arayın.

  Kocaeli Su Kaçağı Tespiti

  Kocaeli Su kaçağı Tespiti
  Kocaeli şehrinde bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Kocaeli su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir Kocaeli şehrinde hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Kocaeli Petek Temizleme

  Kocaeli Petek Temizleme
  Kocaeli şehrinde petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Kocaeli su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Kocaeli Doğalgaz Tesisatçısı

  Kocaeli Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Kocaeli su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Kocaeli kalörifer petekleri#Kocaeli petek temizleme#Kocaeli su tesisatçısı#Kocaeli tesisatçı#Kocaeli su kaçağı tespiti#Kocaeli tesisatçısı#Kocaeli tesisatçılar#Kocaeli tesisatçılık#Kocaeli tıkanıklık açma#Kocaeli sıhhi tesisatçı#Kocaeli su kaçağı bulma#Kocaeli tuvalet tıkanıklığı açma#Kocaeli gider açma#Kocaeli petek temizliği#Kocaeli su tesisatı#Kocaeli su tesisat#su tesisatçı#Kocaeli su tesisatcisi#Kocaeli su tesisatcısı#Kocaeli tesisat#Kocaeli su kaçağı#Kocaeli mutfak gider açma#Kocaeli kanalizasyon açma#Kocaeli doğalgaz tesisatı#Kocaeli doğalgaz tesisatçısı#Kocaeli su kaçak#Kocaeli su kaçaği#Kocaeli tuvalet açma#Kocaeli lavabo açma#Kocaeli lavabo tıkanıklığı açma#Kocaeli su kaçak tespiti#Kocaeli kalörifer petek temizleme#Kocaeli tuvalet gider açma#Kocaeli kombi petek temizleme#Kocaeli kırmadan su kaçağı tespiti#Kocaeli en yakın su tesisatçısı#Kocaeli pimaş açma#Kocaeli mutfak tıkanıklığı açma#Kocaeli lavabo acma#Kocaeli en yakin su tesisatçısı#Kocaeli mutfak tikanikliği açma#Kocaeli tıkalı gider açma#Kocaeli kombi temizleme#Kocaeli klozet tıkanıklığı açma#Kocaeli gider borusu#Kocaeli petek temizleme fiyatı#Kocaeli tesisat borusu#Kocaeli tıkanık açma#Kocaeli tikaniklik acma#Kocaeli tuvalet tıkanıklığı#Kocaeli kombi petek temizliği#Kocaeli cihazla su kaçağı tespiti#Kocaeli en yakın tesisatçı#Kocaeli kalorifer tesisatı#Kocaeli klozet açıcı#Kocaeli kaçak su tespiti#Kocaeli petek temizliği fiyat#Kocaeli lavabo açma sustası#Kocaeli su kaçağı tespiti fiyatları#Kocaeli petek boruları#Kocaeli duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize Kocaeli ilinin tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Başiskele su tesisatçısı

  Başiskele ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çayırova su tesisatçısı

  Çayırova ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Darıca su tesisatçısı

  Darıca ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Derince su tesisatçısı

  Derince ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Dilovası su tesisatçısı

  Dilovası ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Gebze su tesisatçısı

  Gebze ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Gölcük su tesisatçısı

  Gölcük ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İzmit su tesisatçısı

  İzmit ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kandıra su tesisatçısı

  Kandıra ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Karamürsel su tesisatçısı

  Karamürsel ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kartepe su tesisatçısı

  Kartepe ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Körfez su tesisatçısı

  Körfez ilçesinin tüm mahallelerinde , hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  24 Değerlendirme

  31.03.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Böyle firmaların olması çok güzel . Fiyat ve işçilikleri harika

  user
  31.03.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Harika bir firma bayağı beğendik ihtiyacı olan olursa gönül rahatlığı ile arayabilir

  user
  31.03.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Firma kaliteli ve fiyatları çok uygun tavsiye ederim

  user
  31.03.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Benden tam puan aldılar gayet güzel işçilikleri var

  user
  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Birkaç firmayı aradım ve fiyat aldım. En uygun bu tesisatçıları buldum. İşlerini de dört dörtlük yapıyorlar

  user
  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Çok uygun fiyata böyle işçilik gerçekten başarılı. Bir de yaptıkları işe garanti verdiler

  user
  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Tıkanık konusunda problem vardı bu firma hemen çözdü işimizi tavsiye ederim

  user
  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Avrupa kriterlerinde bir firma. Ayrıca en ucuza yapıyorlar. Başarılarınızın devamını dilerim

  user
  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Birkaç firmanın günlerce çözemediği sorunu hemen çözdüler teşekkürler

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 553 076 11 64
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59