Hizmet Yerlerimiz

Darıca su tesisatçısı


Kocaeli Darıca tesisatçı ve Darıca su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kocaeli Darıca su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Darıca Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Darıca Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Darıca tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Darıca Tıkanıklık Açma

  Darıca Tıkanıklık Açma
  Kocaeli Darıca'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Darıca su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Kocaeli Darıca 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Darıca Su Kaçağı Tespiti

  Darıca Su kaçağı Tespiti
  Kocaeli Darıca'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Darıca su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir Kocaeli Darıca'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Darıca Petek Temizleme

  Darıca Petek Temizleme
  Kocaeli Darıca'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Darıca su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Darıca Doğalgaz Tesisatçısı

  Darıca Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Darıca su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Darıca kalörifer petekleri#Darıca petek temizleme#Darıca su tesisatçısı#Darıca tesisatçı#Darıca su kaçağı tespiti#Darıca tesisatçısı#Darıca tesisatçılar#Darıca tesisatçılık#Darıca tıkanıklık açma#Darıca sıhhi tesisatçı#Darıca su kaçağı bulma#Darıca tuvalet tıkanıklığı açma#Darıca gider açma#Darıca petek temizliği#Darıca su tesisatı#Darıca su tesisat#su tesisatçı#Darıca su tesisatcisi#Darıca su tesisatcısı#Darıca tesisat#Darıca su kaçağı#Darıca mutfak gider açma#Darıca kanalizasyon açma#Darıca doğalgaz tesisatı#Darıca doğalgaz tesisatçısı#Darıca su kaçak#Darıca su kaçaği#Darıca tuvalet açma#Darıca lavabo açma#Darıca lavabo tıkanıklığı açma#Darıca su kaçak tespiti#Darıca kalörifer petek temizleme#Darıca tuvalet gider açma#Darıca kombi petek temizleme#Darıca kırmadan su kaçağı tespiti#Darıca en yakın su tesisatçısı#Darıca pimaş açma#Darıca mutfak tıkanıklığı açma#Darıca lavabo acma#Darıca en yakin su tesisatçısı#Darıca mutfak tikanikliği açma#Darıca tıkalı gider açma#Darıca kombi temizleme#Darıca klozet tıkanıklığı açma#Darıca gider borusu#Darıca petek temizleme fiyatı#Darıca tesisat borusu#Darıca tıkanık açma#Darıca tikaniklik acma#Darıca tuvalet tıkanıklığı#Darıca kombi petek temizliği#Darıca cihazla su kaçağı tespiti#Darıca en yakın tesisatçı#Darıca kalorifer tesisatı#Darıca klozet açıcı#Darıca kaçak su tespiti#Darıca petek temizliği fiyat#Darıca lavabo açma sustası#Darıca su kaçağı tespiti fiyatları#Darıca petek boruları#Darıca duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize Kocaeli Darıca'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Abdi İpekçi mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Abdi İpekçi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Bağlarbaşı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Bağlarbaşı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Bayramoğlu mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Bayramoğlu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Cami mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Cami mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Emek mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Emek mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Fevzi Çakmak mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Fevzi Çakmak mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Kazım Karabekir mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Kazım Karabekir mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Nenehatun mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Nenehatun mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Osman Gazi mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Osman Gazi mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Piri Reis mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Piri Reis mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sırasöğütler mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Sırasöğütler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yalı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Yalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Yeni mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Yeni mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Zincirlikuyu mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Darıca Zincirlikuyu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Tıkanık konusunda problem vardı bu firma hemen çözdü işimizi tavsiye ederim

  user
  02.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  İnternetten yorumlara bakarak buldum. bayağı beğenilmiş. Ben de fiyat performans açısından on üzerinden on veriyorum

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59