Hizmet Yerlerimiz

Derince su tesisatçısı


Kocaeli Derince tesisatçı ve Derince su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kocaeli Derince su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Derince Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Derince Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Derince tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Derince Tıkanıklık Açma

  Derince Tıkanıklık Açma
  Kocaeli Derince'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Derince su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Kocaeli Derince 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Derince Su Kaçağı Tespiti

  Derince Su kaçağı Tespiti
  Kocaeli Derince'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Derince su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir Kocaeli Derince'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Derince Petek Temizleme

  Derince Petek Temizleme
  Kocaeli Derince'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Derince su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Derince Doğalgaz Tesisatçısı

  Derince Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Derince su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Derince kalörifer petekleri#Derince petek temizleme#Derince su tesisatçısı#Derince tesisatçı#Derince su kaçağı tespiti#Derince tesisatçısı#Derince tesisatçılar#Derince tesisatçılık#Derince tıkanıklık açma#Derince sıhhi tesisatçı#Derince su kaçağı bulma#Derince tuvalet tıkanıklığı açma#Derince gider açma#Derince petek temizliği#Derince su tesisatı#Derince su tesisat#su tesisatçı#Derince su tesisatcisi#Derince su tesisatcısı#Derince tesisat#Derince su kaçağı#Derince mutfak gider açma#Derince kanalizasyon açma#Derince doğalgaz tesisatı#Derince doğalgaz tesisatçısı#Derince su kaçak#Derince su kaçaği#Derince tuvalet açma#Derince lavabo açma#Derince lavabo tıkanıklığı açma#Derince su kaçak tespiti#Derince kalörifer petek temizleme#Derince tuvalet gider açma#Derince kombi petek temizleme#Derince kırmadan su kaçağı tespiti#Derince en yakın su tesisatçısı#Derince pimaş açma#Derince mutfak tıkanıklığı açma#Derince lavabo acma#Derince en yakin su tesisatçısı#Derince mutfak tikanikliği açma#Derince tıkalı gider açma#Derince kombi temizleme#Derince klozet tıkanıklığı açma#Derince gider borusu#Derince petek temizleme fiyatı#Derince tesisat borusu#Derince tıkanık açma#Derince tikaniklik acma#Derince tuvalet tıkanıklığı#Derince kombi petek temizliği#Derince cihazla su kaçağı tespiti#Derince en yakın tesisatçı#Derince kalorifer tesisatı#Derince klozet açıcı#Derince kaçak su tespiti#Derince petek temizliği fiyat#Derince lavabo açma sustası#Derince su kaçağı tespiti fiyatları#Derince petek boruları#Derince duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize Kocaeli Derince'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Çavuşlu mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Çavuşlu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çenedağ mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Çenedağ mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çınarlı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Çınarlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Deniz mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Deniz mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Dumlupınar mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Dumlupınar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Fatih Sultan mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Fatih Sultan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Geredeli mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Geredeli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İbni Sina mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince İbni Sina mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Karagöllü mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Karagöllü mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Kaşıkçı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Kaşıkçı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mersincik mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Mersincik mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sırrıpaşa mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Sırrıpaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Tahtalı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Tahtalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Terziler mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Terziler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Toylar mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Toylar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Yavuzsultan mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Yavuzsultan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yenikent mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Derince Yenikent mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Avrupa kriterlerinde bir firma. Ayrıca en ucuza yapıyorlar. Başarılarınızın devamını dilerim

  user
  02.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Firma kaliteli en güzeli de piyasanın bayağı altına tamir etmeleri. Bence de bu firma en iyisi

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59