Hizmet Yerlerimiz

Gebze su tesisatçısı


Kocaeli Gebze tesisatçı ve Gebze su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kocaeli Gebze su tesisatçısına +90 553 076 11 64 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Gebze Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Gebze Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Gebze tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Gebze Tıkanıklık Açma

  Gebze Tıkanıklık Açma
  Kocaeli Gebze'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Gebze su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Kocaeli Gebze 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 553 076 11 64 nolu telefondan bizi arayın.

  Gebze Su Kaçağı Tespiti

  Gebze Su kaçağı Tespiti
  Kocaeli Gebze'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Gebze su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir Kocaeli Gebze'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Gebze Petek Temizleme

  Gebze Petek Temizleme
  Kocaeli Gebze'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Gebze su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Gebze Doğalgaz Tesisatçısı

  Gebze Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Gebze su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Gebze kalörifer petekleri#Gebze petek temizleme#Gebze su tesisatçısı#Gebze tesisatçı#Gebze su kaçağı tespiti#Gebze tesisatçısı#Gebze tesisatçılar#Gebze tesisatçılık#Gebze tıkanıklık açma#Gebze sıhhi tesisatçı#Gebze su kaçağı bulma#Gebze tuvalet tıkanıklığı açma#Gebze gider açma#Gebze petek temizliği#Gebze su tesisatı#Gebze su tesisat#su tesisatçı#Gebze su tesisatcisi#Gebze su tesisatcısı#Gebze tesisat#Gebze su kaçağı#Gebze mutfak gider açma#Gebze kanalizasyon açma#Gebze doğalgaz tesisatı#Gebze doğalgaz tesisatçısı#Gebze su kaçak#Gebze su kaçaği#Gebze tuvalet açma#Gebze lavabo açma#Gebze lavabo tıkanıklığı açma#Gebze su kaçak tespiti#Gebze kalörifer petek temizleme#Gebze tuvalet gider açma#Gebze kombi petek temizleme#Gebze kırmadan su kaçağı tespiti#Gebze en yakın su tesisatçısı#Gebze pimaş açma#Gebze mutfak tıkanıklığı açma#Gebze lavabo acma#Gebze en yakin su tesisatçısı#Gebze mutfak tikanikliği açma#Gebze tıkalı gider açma#Gebze kombi temizleme#Gebze klozet tıkanıklığı açma#Gebze gider borusu#Gebze petek temizleme fiyatı#Gebze tesisat borusu#Gebze tıkanık açma#Gebze tikaniklik acma#Gebze tuvalet tıkanıklığı#Gebze kombi petek temizliği#Gebze cihazla su kaçağı tespiti#Gebze en yakın tesisatçı#Gebze kalorifer tesisatı#Gebze klozet açıcı#Gebze kaçak su tespiti#Gebze petek temizliği fiyat#Gebze lavabo açma sustası#Gebze su kaçağı tespiti fiyatları#Gebze petek boruları#Gebze duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize Kocaeli Gebze'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Cumhuriyet mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cumaköy mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Cumaköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Beylikbağı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Beylikbağı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Denizli mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Denizli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ahatlı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Ahatlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Adem yavuz mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Adem yavuz mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Arapçeşme mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Arapçeşme mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Barış mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Barış mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Balçık mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Balçık mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Eskihisar mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Eskihisar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Duraklı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Duraklı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Elbizli mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Elbizli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Gaziler mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Gaziler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hacı halil mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Hacı halil mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Güzeller mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Güzeller mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kargalı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Kargalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hürriyet mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Hürriyet mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hatipler mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Hatipler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İnönü mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze İnönü mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İstasyon mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze İstasyon mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kadıllı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Kadıllı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kirazpınar mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Kirazpınar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Köşklüçeşme mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Köşklüçeşme mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Osman yılmaz mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Osman yılmaz mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ovacık mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Ovacık mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mimar sinan mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Mimar sinan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mevlana mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Mevlana mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Muallimköy mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Muallimköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mudarlı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Mudarlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mollafenari mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Mollafenari mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mustafapaşa mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Mustafapaşa mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Tatlıkuyu mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Tatlıkuyu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Tavşanlı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Tavşanlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Tepemanayır mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Tepemanayır mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sultan orhan mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Sultan orhan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Pelitli mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Pelitli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yenikent mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Yenikent mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yavuzselim mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Yavuzselim mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yağcılar mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Yağcılar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Ulus mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Gebze Ulus mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  01.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Bence kibarlar ve fiyatları da çok uygun. Her zaman bu firmayı arıyorum. Herkese tavsiye ederim.

  user
  02.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Hızlı servis ve güzel işçiliğiniz için teşekkürü borç bildim

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 553 076 11 64
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59