Hizmet Yerlerimiz

Körfez su tesisatçısı


Kocaeli Körfez tesisatçı ve Körfez su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Kocaeli Körfez su tesisatçısına +90 553 076 11 64 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Körfez Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Körfez Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Körfez tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Körfez Tıkanıklık Açma

  Körfez Tıkanıklık Açma
  Kocaeli Körfez'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Körfez su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Kocaeli Körfez 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 553 076 11 64 nolu telefondan bizi arayın.

  Körfez Su Kaçağı Tespiti

  Körfez Su kaçağı Tespiti
  Kocaeli Körfez'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Körfez su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir Kocaeli Körfez'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Körfez Petek Temizleme

  Körfez Petek Temizleme
  Kocaeli Körfez'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Körfez su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Körfez Doğalgaz Tesisatçısı

  Körfez Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Körfez su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  TAGS

  #Körfez kalörifer petekleri#Körfez petek temizleme#Körfez su tesisatçısı#Körfez tesisatçı#Körfez su kaçağı tespiti#Körfez tesisatçısı#Körfez tesisatçılar#Körfez tesisatçılık#Körfez tıkanıklık açma#Körfez sıhhi tesisatçı#Körfez su kaçağı bulma#Körfez tuvalet tıkanıklığı açma#Körfez gider açma#Körfez petek temizliği#Körfez su tesisatı#Körfez su tesisat#su tesisatçı#Körfez su tesisatcisi#Körfez su tesisatcısı#Körfez tesisat#Körfez su kaçağı#Körfez mutfak gider açma#Körfez kanalizasyon açma#Körfez doğalgaz tesisatı#Körfez doğalgaz tesisatçısı#Körfez su kaçak#Körfez su kaçaği#Körfez tuvalet açma#Körfez lavabo açma#Körfez lavabo tıkanıklığı açma#Körfez su kaçak tespiti#Körfez kalörifer petek temizleme#Körfez tuvalet gider açma#Körfez kombi petek temizleme#Körfez kırmadan su kaçağı tespiti#Körfez en yakın su tesisatçısı#Körfez pimaş açma#Körfez mutfak tıkanıklığı açma#Körfez lavabo acma#Körfez en yakin su tesisatçısı#Körfez mutfak tikanikliği açma#Körfez tıkalı gider açma#Körfez kombi temizleme#Körfez klozet tıkanıklığı açma#Körfez gider borusu#Körfez petek temizleme fiyatı#Körfez tesisat borusu#Körfez tıkanık açma#Körfez tikaniklik acma#Körfez tuvalet tıkanıklığı#Körfez kombi petek temizliği#Körfez cihazla su kaçağı tespiti#Körfez en yakın tesisatçı#Körfez kalorifer tesisatı#Körfez klozet açıcı#Körfez kaçak su tespiti#Körfez petek temizliği fiyat#Körfez lavabo açma sustası#Körfez su kaçağı tespiti fiyatları#Körfez petek boruları#Körfez duşakabin gider #su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize Kocaeli Körfez'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Çıraklı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Çıraklı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Dereköy mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Dereköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Dikenli mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Dikenli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çamlıtepe mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Çamlıtepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cumaköy mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Cumaköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Cumhuriyet mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Cumhuriyet mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Barbaros mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Barbaros mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Belen mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Belen mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Atalar mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Atalar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Alihocalar mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Alihocalar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  17 ağustos mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez 17 ağustos mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Agah ateş mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Agah ateş mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Esentepe mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Esentepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Fatih mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Fatih mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Elmacık mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Elmacık mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hacı osman mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Hacı osman mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Hacı akif mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Hacı akif mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Güney mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Güney mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Karayakuplu mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Karayakuplu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Himmetli mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Himmetli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İlimtepe mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez İlimtepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kalburcu mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Kalburcu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kışladüzü mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Kışladüzü mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kirazlıyalı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Kirazlıyalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kuzey mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Kuzey mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Kutluca mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Kutluca mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Naipköy mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Naipköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Mimar sinan mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Mimar sinan mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Osmanlı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Osmanlı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şirinyalı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Şirinyalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Şemsettin mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Şemsettin mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sevindikli mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Sevindikli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Sipahiler mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Sipahiler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yukarı hereke mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Yukarı hereke mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yavuz sultan selim mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Yavuz sultan selim mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yeni yalı mahallesi su tesisatçısı

  Kocaeli Körfez Yeni yalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  2 Değerlendirme

  31.03.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Harika bir firma bayağı beğendik ihtiyacı olan olursa gönül rahatlığı ile arayabilir

  user
  02.04.2022
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Banyo tesisatımızı yenilediler. Birkaç firmadan da fiyat almıştım. Fiyatları gayet uygun

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 553 076 11 64
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59