Maltepe su tesisatçısı


İstanbul Maltepe tesisatçı ve Maltepe su tesisatçısı olarak eviniz,işyeriniz veya ofisinizdeki tesisat ile ilgili hertürlü arıza , bakım ve onarımları hızlı servis ağımız ile hemen çözmekteyiz.
Profosyenel servislerimiz nöbetçi tesisatçı uygulamaları ile yılın 365 günü 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. İstanbul Maltepe su tesisatçısına +90 532 237 45 84 nolu numaradan hemen ulaşabilirsiniz.
Mutfağınızın, banyonuzun veya tuvaletinizin tıkanıklığı, sizin için büyük sorun olabilir. Maltepe Su Tesisatçısı olarak mutfak gider açma ,tuvalet gider açma veya tıkanıklık açma gibi hizmetlerini sizlere kırıp dökme olmadan , pimaşa bile zarar vermeden vermektedir.

Maltepe Su Tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler

 • Petek temizleme
 • Su kaçağı tespiti
 • Tıkanıklık açma
 • Su kaçağı bulma
 • Tuvalet tıkanıklığı açma
 • Gider açma
 • Doğalgaz tesisatı
 • Kırmadan su kaçağı tespiti
 • Kombi petek temizliği
 • Klozet tıkanıklığı açma
 • Tuvalet/lavabo montajı
 • Yukarıda belirttiğimiz konular Maltepe tesisatçısı olarak firmamızın verdiği hizmetlerden yanlızca bazılıları. Bütün tesisat işlerinizde firmamıza ulaşabilirsiniz.

  Maltepe Petek Temizleme

  Maltepe Petek Temizleme
  İstanbul Maltepe'de petek temizleme hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sizde yılda en az birkez peteklerinizi ve kombinizi Maltepe su tesisatçısına temizleterek , kalörifer tesisatınızda ve kombinizde birikmiş çamur, yağ ve kirlerden kurtulun. Birikmiş çamur yağ ve kirler tesisatınızın borularını tıkar , ısınma maliyetlerini artırır ve tesisatlarınızda arızaya neden olur. Kombi ve kalörifer temizliği sayesinde tesisatınızı uzun yıllar boyunca size arıza çıkarmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca temizlenmiş tesisatınız sayesinde enerji verimliliğiniz maksimum düzeyde olur.Bu sayede cebinizden para daha az çıkar. Enerji tasarufu ile de çevreyi birlikte koruruz.

  Maltepe Su Kaçağı Tespiti

  Maltepe Su kaçağı Tespiti
  İstanbul Maltepe'de bulunan yaşam alanlarınızda veya işyerinizin tesisat borularındaki çatlamalar veya çürümeler neticesinde sızıntılar , su kaçağına neden olur. Gizli su kaçaklarını tespit etmek oldukça zordur ve anlaşılması için profosyonel cihazlara gerek vardır. Bu noktada Maltepe su tesisatçısı son teknoloji cihazları ile kırmadan , dökmeden su kaçağı tespitini sizler için bulmakta ve 25 yılı aşkın süredir İstanbul Maltepe'de hizmet veren tecrübeli ustalar ile sorunlarızı çözmektedir. Peki hangi cihazları kullanmaktayız?
 • Termal kameralar:
 • Nemi algılayabilen yüksek çözünürlüklü termal kameralar, küçük sıcaklık farklılıklarını görüntüleyebilirler.Bu sayede kırıp dökme olmadan su kaçaklarınıtespit ederiz.
 • Akustik dinleme cihazı:
 • Temiz su tesisatlarındaki su kaçaklarını hızlı bir şekilde tespit etmeye yarar.
 • Boru görüntüleme kameraları:
 • Atık su borularının iç kısımlarını görüntülemeye yarayan kameralarla su kaçakları ve su sızıntıları bulunabilir.

  Maltepe Tıkanıklık Açma

  Maltepe Tıkanıklık Açma
  İstanbul Maltepe'de bulunan yaşam alanınız veya işyerlerinizdeki giderlerinize bir cismin kaçması, giderlerin yanlış kullanımı, kalitesiz tuvalet kağıdı kullanımı gibi nedenle giderleriniz tıkanmaktadır. Çoğunlukla giderlerinizi eski yöntemlerle siz açsanızda profosyonel bir desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda Maltepe su tesisatçısından yardım alabilirsiniz. Kırmadan tıkanıklık açma işlemini son teknoloji robotlarla yapıyoruz ve sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz. İstanbul Maltepe 'de hızlı servis ve garantili hizmetleriyle tıkanıklık açma konusunda sektörde önde gelen firmamıza ulaşmak için sizde +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  Maltepe Doğalgaz Tesisatçısı

  Maltepe Doğalgaz Tesisatçısı
  Doğalgaz yanıcı bir gaz olduğundan kombi bakımlarınızı ve doğalgaz tesisat işlemlerinizi yetkili sertifitika almış şirketlerde yaptırmanız son derece önem ifa etmektedir.Doğal gaz, evlerde kullanılabilecek şekilde güvenli ve temiz bir enerji kaynağı olarak görülmektedir. Yine de doğalgaz kullanımında en büyük risk, gaz kaçağıdır. Bu sebeple dogalgaz tesisatının güvenli kurulup ve çalışır olması, işlemlerin uzman kişilerce yapılması ve yetkililer tarafından onaylı şekilde hizmetin sağlanması oldukça önemlidir. Aynı şekilde kullanıcıların da doğalgaz ile ilgili güvenlik uyarılarının bilincinde olması gerekmektedir. Bu yüzden sizde kombi bakımı ve doğalgaz tesisatı gibi konularda destek almak istiyorsanız Maltepe su tesisatçısı ile iletişime geçin.

  Maltepe Elektrik Tesisatçısı

  Maltepe elektrikçi
  Elektrik; hayatımızı ciddi anlamda kolaylaştıran; ısı, ışık ve hareket enerjisi elde etmemizi sağlayan bir enerji kaynağıdır. Aynı zamanda, canlılara zarar verme potansiyeline sahip tehlikeli bir enerji türüdür.Elektrik işlerinde gerçek bir profosyonel değilseniz , tesisat işlerinizi biz profosyonellere bırakmanızı tavsiye ederiz. Maltepe Su tesisatçısı olarak konut , işyeri gibi her türlü yapınızın aydınlatma , ısıtma veya haberleşme tesisatını sizler için montaj ve tamirini yapmaktayız. Ayrıca bakımı gelmiş elektrik sistemlerinizin bakımlarını , bu işe yıllarını vermiş uzman kadrolarımızla , en uygun ve kaliteli elektrik tesisatı malzemelerini kullanarak yapmaktayız. Sizinde Maltepe ilçesinde elektrik tesisatçısına ihtiyacınız varsa +90 532 237 45 84 nolu telefondan bizi arayın.

  TAGS

  #Maltepe tesisatçı #Maltepe su tesisatçısı #Maltepe tesisatci #Maltepe tesisatçısı #Maltepe tesisatçılar #Maltepe tesisatçılık #Maltepe sıhhi tesisat #Maltepe su tesisat #Maltepe su tesisatı #Maltepe su tesisatçı #Maltepe su tesisatcisi #Maltepe su tesisatcısı #Maltepe klozet montajı #Maltepe en yakın su tesisatçısı #Maltepe en yakin su tesisatçısı #Maltepe en yakın tesisatçı #Maltepe tesisatcı #Maltepe tesisatçi #Maltepe tesisat ustası #Maltepe su tesisatçısı

  NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

  Siz değerli müşterilerimize İstanbul Maltepe'in tüm mahallelerinde 7/24 hizmet vermekteyiz. Peki hangi mahallelerde hizmet vermekteyiz?

  Zümrütevler mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Zümrütevler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Fındıklı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Fındıklı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Bağlarbaşı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Bağlarbaşı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Cevizli mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Cevizli mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Altayçeşme mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Altayçeşme mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Altıntepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Altıntepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Küçükyalı Merkez mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Küçükyalı Merkez mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  İdealtepe mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe İdealtepe mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Başıbüyük mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Başıbüyük mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Aydınevler mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Aydınevler mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Esenkent mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Esenkent mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Çınar mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Çınar mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Feyzullah mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Feyzullah mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Girne mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Girne mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Gülsuyu mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Gülsuyu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  Gülensu mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Gülensu mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Yalı mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Yalı mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

  Büyükbakkalköy mahallesi su tesisatçısı

  İstanbul Maltepe Büyükbakkalköy mahallesinde hertürlü tesisat işinde geniş servis ağımız ve garantili hizmetlerimiz ile sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.


  SİZDEN GELEN YORUMLAR

  Firmamız hakkında sizden gelen son yorumlar aşağıda gösterilmektedir. Sizde eğer firmamıza bir yorum yapmak istiyorsanız , hizmet aldıktan sonra yorum yap alanından verdiğimiz hizmet ile ilgili bir yorum yapabilirsiniz.

  5.0
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  5 Değerlendirme

  24.05.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  maltepe de çok iyi bir tesisatçı. fiyat da kalitede on numara .ç tavsiye ederim

  user
  25.05.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Mutfak giderimiz tıkalıydı sutesisatcimizi aradık 30 dakıkada geldiler sorunumu cözdüler cok memnun kaldık

  user
  27.05.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Güler yüzlü , disiplinli bir ekip . Yeni tasindigim evin tüm eksiklerini yaptılar . Emeğinize sağlık , sutesisatcimiz .

  user
  11.06.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Maltepe su tesisatçısı olarak çok güzel hizmet vermekteler. Lavaboda tıkanıklık vardı hemen hallettiler. Tavsiye ederim herkese

  user
  05.07.2021
  Puan Aralığı : 1-5 Yıldız
  Verilen Puan : 5 Yıldız

  Su kacagım vardı,45 dakikada gelidler ve hemen kacagı tamir ettiler

  user
  SİZDE BİR YORUM YAZIN
  güvenlik kodu
  • Adresimiz

   sutesisatcimiz.com
   Altıntepe mahallesi,
   Pala sk. No:4 34840,
   Maltepe/İstanbul, Türkiye

   Telefon:+90 532 237 45 84
   Email Adresi:sutesisatcimiz@gmail.com

  • Çalışma Saatleri
   Pazartesi : 00:01 - 23:59
   Salı : 00:01 - 23:59
   Çarşamba : 00:01 - 23:59
   Perşembe : 00:01 - 23:59
   Cuma : 00:01 - 23:59
   Cumartesi : 00:01 - 23:59
   Pazar : 00:01 - 23:59